| popalexandra1234 a întrebat:

Ati simtit vreodata ca v-ati gasit fericirea? Eu sunt atat de confuza.Am plecat pentru 3 zile intr-un alt oras, undeva intr-un sat si acolo merg destul de des, in fiecare vara.Acolo este cineva de care m-am indragostit si din pacate il vad de putine ori pe an, doar vara.Acolo simt ca sunt atat de libera,linistita, simt ca este casa mea.E ciudat pentru ca mereu cand sunt acolo nu mi-e dor de casa, de familie dar atunci cand sunt departe de locul acela imi vine sa plang.Cand sunt acolo sunt cu adevarat fericita simt ca sunt acasa, mai acasa decat la adevarata mea casa.Ce inseamna asta? Poti atunci cand esti indragostit sa uiti de casa ta, de familie si sa iti doresti sa ramai acolo pentru totdeauna? Va rog ajutati-ma.

4 răspunsuri:
| Chriistos a răspuns:

Ai plecat pentru 3 zile undeva intr-un alt oras intr-un satlaughing De cand orasele sunt in sat?

| popalexandra1234 explică (pentru Chriistos):

Scuze.m-am grabit cand am scris. Vroiam sa zic judet

| Chriistos a răspuns (pentru popalexandra1234):

Voiam* In fine, aici e vorba de faptul ca acolo petreci mai putin timp decat in orasul tau, si cand intalnesti un loc nou/oameni noi vrei sa stai mai mult acolo/cu ei pana o sa te saturi.

| WarriorInReserve a răspuns:

Un om inteligent nu caută fericirea în altinceva, o caută în propria persoană.