| croissant a întrebat:

Buna, azi a venit iubitul la mine si nu prea am vrut sa facem dragoste cu toate ca eram excitată, acum e supărat. Ce pot face ca sa nu mai fie? Mentionez ca suntem de un an împreună

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nimic! Il lasi sa fiarab in sucul prorpiu, ca sa inteleaga ca nu esti o jucarie, pe acre el o... cand are chef.
Va trebuii sa invete sa te respecte si sa te inteaga.
Daca vine doar pentru sex, pentru ca asta a demostrat supararea lui de acum, atunci il tii degeaba, ca nu-s sentimente implicate.
Un om care te-ar iubii cu adevarat, s-ar gandii sa nu te supere, sa nu-ti creeze neplaceri si te-ar intelege cand ii spui ca nu poti sau nu ai chef.
Eu spun sa deschizi ochii bine si sa vezi cata dragoste are asta in inima, ca-mi pare fals, dragostea lui venind doar din pantaloni si numai cand primeste ce vrea.

13 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ia poziţia personajului din poza ta de profil - pare promiţătoare

| mihai69 a răspuns:

Lasă-l să-ți facă un oral și-i trece.

| Plato a răspuns:

Mda pai asta e in toate directiile. Deci tu ai vrut, dar n-ai vrut. Ai fi putut sa nu-l superi, dar l-ai suparat, desi nu te costa nimic sa nu-l superi, ca ai zis ca si tu voiai. Tu poate te joci de-a ceva, nu stiu, iar el... desi un refuz poate fi neplacut, chiar asa sa se supere?
Dar asta se intampla de obicei cand actiunile tale nu au niciun sens, e mai greu cu solutia. Poate ma ajuti sa te ajut spunandu-mi de ce ai refuzat daca nu ai fi vrut sa refuzi.

| ywar a răspuns:

Pai daca e fraier si nu stie sa te excite. Voi sunteti si copile: cautati-va un barbat care sa stie meserie.

| OrdanKarris a răspuns:

Ai vrut sa-l testezi sa vezi daca poti sa scapi cu basma curata fara sa-i oferi ce vroia, desi si tu voiai acelasi lucru. Se pare ca nevoia ta de a manipula e mai mare decat nevoia de a face sex. Acum intrebi ce este de facut? E simplu, iti ceri scuze ca te-ai jucat cu mintea lui si desfaci frumos picioarele ca o fata buna. Ori asta ori relatia voastra se va indrepta spre despartire. Stii si tu prea bine ca tu esti de vina ca s-a intamplat asta, esti constienta ca tu ai provocat asta si ca faci ceva aiurea. Stii prea bine dar nu o spui. Ma mir cum de te mai tine intr-o relatie. Sa fi fost eu in locul lui te dadeam pe usa afara. Miros nesimtite de la kilometrii departare.

| Plato a răspuns (pentru OrdanKarris):

Alea "disperate" de 30 de ani nu fac asa? laughing

| RAY a răspuns (pentru OrdanKarris):

Ele prin sex mereu manipuleaza barbati, asa au facut mereu

| RAY a răspuns (pentru Plato):

Femeile nu sunt disperate dupa sex nici alea de 30 de ani,vezi tu femeile vad in barbati banii iar barbati sex, asta e difeenta ele vor banii tai, sa profite de tine sa te manipuleze, nu sex, ca ala il obtin gratis si simplu

| Plato a răspuns (pentru RAY):

Crezi tu ca nu.

| RAY a răspuns (pentru Plato):

Vad eu asta, nu ca cred, ele au nevoi materiale mai mult decat sexuale

| OrdanKarris a răspuns (pentru RAY):

Ea stie ce prostie a facut si indrazneste sa intrebe ce sa faca. laughing Stie si ea prea bine calea ideala si rapida sa-l impace, adica sa descafaca picioarele. Nu, ea intreaba ce sa faca, in sensul ce sa-i faca fara sa-i ofere sex in continuare. Intelegi? O nesimtita.

| OrdanKarris a răspuns (pentru Plato):

Aproape toate fac asa. Cu cat sunt mai in varsta, chiar daca au skill-ul de manipulare mai rafinat, isi pierd puterea de manipulare d.p. cu trecerea timpului.

| bbobo22 a răspuns:

laughing Ca sa nu mai fie suparat ar trebui sa-l impaci. Dar nu prea inteleg de ce oare l-ai refuzat daca si tu iti doreai. O sa te simti mai fericita daca si el pe viitor va proceda ca si tine, cand o sa-ti doresti sa faci dragoste cu el si el sa te refuze intentionat chiar daca te-ar dori? Binenteles ca nu este frumos nici din partea lui sa se supere daca il refuzi intr-o zi cand chiar nu ai chef sa faci dragoste pentru ca nu te simti bine in ziua respectiva.