| Faranume97 a întrebat:

Buna, azi am avut o intalnire cu un baiat, la intalnire a vorbit cu mine dar de cateva ori mai statea pe telefon, nu pot sa-mi dau seama daca i-a placut de mine sau nu, ca a avut si el emotii, iar la plecare cand ne-am intors acasa ne-am pupat pe obraz, eu i-am pus mana pe la spate cand l-am pupat, el nu, si a zis ca are putina treaba si ca o sa ne mai vedem, repet, nu pot sa-mi dau seama daca i-a placut sau nu de mine, voi ce parere aveti? Eu am 25 el are 30 de ani, amandoi suntem zodia pesti(poate asta ajuta la ceva) dau funda!

Răspuns Câştigător
| Aditu94 a răspuns:

Face pe inabordabilul..imi e scarba de acest gen de oameni..care fac pe interesantii ..nu stiu de ce esti atat de disperata dupa el daca vezi ca nu il itereseaza persoana ta. daca era interesat lasa telefonul cat era cu tine si iti acorda timp..cum ar trebui in mod normal..asa patest si eu,mai mereu,cand ies cu o femeie la inatnire,sta pe telefon, ma ingana ca raspuns afirmativ la ce zic, imi face pe plac, tinut de mana, sarutari daca e cazul..imbratisari..chesti de doi lei. dupa ce se termina intalnirea, nici ca mai da semn de viata..asa ca sfatul meu este sa cauti un barbat care sa isi doreasca o femeie langa el, unul care a suferit, acela va stii sa aprecieze cu adevarat.

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Semn specific ca s-a plictisit cu tine si grabit sa se intalneasca si cu altele sau cu prietenii.
Un peste cand te place este foarte insistent, dar asta parea ca abia astepata sa scape de tine...

| sofisis a răspuns:

Sincer....nu pare sa fii fost prea interesat de tine. La 30 de ani nu dai pupici rapizi pe obraz si fugi.

| anonimuIl a răspuns:

Tu ai 25 de ani și el are 30 de ani și v-ați pupat pe obraz? Foarte frumos ați făcut.

| anonimuIl a răspuns:

Vezi că e o problemă mare la întâlnirea voastră dacă ăla a stat și cu ochii în telefon și te-a pupat pe obraz la despărțire.
Unul de 30 de ani nu se poartă așa la prima întâlnire cu una de 25 de ani.
MAXIM a 2 zi seara ei 2 fac SEX.
Deci - vezi că lui ăla NU i-a plăcut de tine.

| anonimuIl a răspuns:

25 de ani am vrut să scriu mai înainte, nu 15 ani.

| anonimuIl a răspuns:

Îți spun eu cum trebuia să fie întâlnirea între unul de 28 - 30 de ani și una de 25 de ani.
Se întâlneau undeva în centru și mergeau la o terasă unde stăteau câteva ore la masă FAȚĂ ÎN FAȚĂ ca să se privească în OCHI când vorbeau și să se APRINDĂ atracția între ei.
Din discuții bărbatul și femeia aflau TOT ce îi interesa.
Bărbatul pentru a 2 zi îi spunea femeii că o invită la el.
Dacă ea accepta mai stăteau la terasă și plecau pe jos mai mult.
A 2 zi se întâlneau undeva și mergeau la bărbat acasă unde RUPEAU patul la primul SEX făcut între ei.
De a 3 zi erau ca și împreună și bărbatul îi spunea să se și mute la el dacă ea vrea.
AȘA se procedează la 30 de ani bărbatul și 25 de ani femeia.
NU un pupic pe obraz la despărțire după prima întâlnire.

| Kiran a răspuns:

Pai e complicat cu putine detalii sa intelegem cum reactioneaza respectiva persoana la sentimente. singurul mod de a o face e sa vezi in trecutul sau cum a reactionat cand a placut pe cineva. postari social media, etc sau varianta ca in viitorul apropiat sa te mai caute sa discutati.
Detaliul cu sarutul pe obraz si gestul sau poate sa insemne si ca nu se astepta fix la asa moment si nu a gestionat bine situatia.

| Mar1cika a răspuns:

Foarte dragut degtul dar doar pentru ca s-a uitat in telefon nu inseamna ca nu te a placut. Trebuie sa fii atenta la gesturile facute de catre acesta (ex: modul in care vorbeste, gesticulatiile, limbajul expresiv, glumele ). Daca se uita constat in telefon atunci este lipsa de respect.

| Fankul a răspuns:

Probabil ca nu. Cel puțin cred ca asa as proceda și eu. Dar sper sa nu fie așa. Succes!