| Razvan4274 a întrebat:

Azi am făcut sex cu prietena mea, am ejaculat pe ea apoi am șters-o cu șervețele umede. Ea din greșeală s-a șters la vagin cu unul din șervețele. Menționez: nu si-a introdus șervețelul in vagin! Ar putea rămâne însărcinată?

11 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Aceasta imaginatie ''fantasmagorica'' este rodul, urmarea lipsei de ocupatie? laughing

| Oana92 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Nu, e urmarea lipsei de educatie happy

| sofisis a răspuns:

Mmmm....nu.

| Razvan4274 explică (pentru sofisis):

Ideea e ca e și la ovulatie. Sigur nu e nimic?

| HazelEyes77 a răspuns:

Sarcina nu se formeaza oricum si oriunde sa stii. Deci in cazul asta nu poate fi vorba de asa ceva.

| L1feDRAIN a răspuns:

Mmm, prezervativ ai folosit macar?

Răspuns utilizator avertizat
| Cris988 a răspuns:

E posibil.

| Mejdej a răspuns:

Sperma in contact cu aerul moare. Stai linistit

| Lichan1 a răspuns:

Doamne voi ați mers vreodată la ora de biologie frate nu înțeleg hei viermișorii ăia nu au puteri supranaturale sa stii

| Dorel69 a răspuns:

Bgaga-ti pla, copilul e al servetelului rolling on the floor)