| Koko2456 a întrebat:

Daca prietena mea mi-a facut un blowjob dupa a mai ramas putina sperma pe penis pe care am luat-o cu mana iar mai apoi m-am sters cu servetele umede pe maini, dupa i-am introdus degetele in vagin, sunt sanse sa fie gravida?

10 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu.

| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| Goete a răspuns:

Atat de imperfect "blowjob" ti-a facut?, ca ti-a ramas sperma pe ****?
ma distreaza ca te stergi cu mana si apoi iti stergi mana cu servetele umede, faci la fel cand faci treaba mare laughing?
Nu e nevoie de servetele umede, cu hartie daca iti stergi mana e destul - si lasi putin timp sa moara spermatozoizii "uscati"
Sanse sa fie gravida sunt, bineinteles. Ne-ai povestit tu ce s-a intamplat si nu a povestit ea daca s-a mai intamplat si altceva, cu altul. Nu e sfanta nici ea, la fel cum nici tu.
Si daca e Sfanta... SI Sfanta Maria a ramas insarcinatawinking
Deci bafta

| helpforyou a răspuns:

Bun, bun, "a mai ramas putina sperma pe penis" da cu grosul nu ne-ai spus ce ati facut? Depinde unde ati "depozitat-o"

| Iepuroi a răspuns:

Având în vedere că te-ai șters după nu prea sunt șanse

| Andra4862 a răspuns:

Da, sunt sanse, dar foarte mici gen 1-2%... Totusi eu, părerea mea, nu inteleg plăcerea băieților să își introducă degetele in vagin...

| Iepuroi a răspuns (pentru Andra4862):

Aia e nu toată lumea face numai chestii convenționale laughing

| jhonnybravo69 a răspuns:

Eu zic sa mai incerci, la un moment dat sigur va ramane

| Ctvd a răspuns:

Daaaa cu gemeni

| badalasamaodata a răspuns:

Lasa-ma sa incerc eu cu ea si iti spun daca a ramas gravida
pls fund UwU