| VAPLACE a întrebat:

Azi am fost la strand cu doua prietene de ale mele, si cu un baiat care se pare ca vrea sa fie iubitul meu. Ne-am dus la strand la 15:30. Am stat ce am stat.O prietene de-a mea a plecat mai devreme. Asa ca atunci cand sa plec si eu m-a tras baiatul de sutien si m-a sarutat in apa. Si imi punea mana pe fund. Baiatul asta chiar ma enerveaza. Ce sa fac, cu el? Mi se pare prea devreme pentru din astea. Uitati aici ce mi-a mai facut acest baiat http://www.tpu.ro/......a-la-mine/

5 răspunsuri:
| Betty18 a răspuns:

Ei vrea sa fie iubitul tau? vrea sa te... stii tu, cuvantul ala urat. Ce pana mea daca era serios te respecta. NU te lasa pe mana cuiva care nu te respecta caci nu merita si vei suferi ENORM.

Răspuns utilizator avertizat
| Hasz a răspuns:

De ce te lasi trasa de el.DE CE?

| XHHHX a răspuns:

UITE daca il iubesti il accepti daca nu il eviti sau ii spui parintilor tai ce s-a intamplat gandeste-te profund bafta

| sweetcassie a răspuns:

Din cate vad eu se pare ca ai doar 12 ani... Sincer am ramas uimita de cealalta intrebare a ta (linkul care l`ai pus)... Esti inca prea mica pentru asa ceva..eu zic sa nu te mai gandesti la asa ceva cu atat mai mult sa faci ceva care dupa aceea sa regreti,, ..si sa iti vezi de ale tale happy