| VAPLACE a întrebat:

Astazi de dimineata am fost la iubitul meu sa ii aduca un cadou pentru ca ieri cand mi-a cerut dragostea mi-a adus si el niste cadouri. Am venit i le-am dat si apoi am mancat impreuna. Ne-am dus in camera la el si am stat ceva vreme pana cand a inceput iar sa imi puna mana peste sanii. Ce sa fac? Mereu cand suntem singuri ori vrea sa ne drzbracam ori sa ne punem mana pe... Ce sa fac? Uitati ce mi-a facut el http://www.tpu.ro/......na-la-mine

18 răspunsuri:
| mona a răspuns:

La 12 ani ar trebui sa se uite la desene animate nu sa puna mana pe sani si pasarica

| Sabyynna a răspuns:

Deci vrei sa zic care e marea voastra problema? Sunteti colegi de clasa laughing. El e mic virgin si prost si rad altii de el si t-a gasit pe tine sa te aranjeze ca sa scape de vitginitate si dupa s ate paraseasca. Gandeste-te dupa cat de rusine o sa iti fie sa te duci la scoala si sa dai ochii cu el in fiecare zi. Deci respinge-l cand vrea sa te atinga si apunei ca daca te iubeste si vrea sa fie cu tine, la varsta voastra trebuie sa aveti o relatie simpla care sa ajunga cel mult la saruturi, cici decum la dezbracari, petting sau sex.

| Iulia26 a răspuns:

straight face WTFstraight face cati ani are ala?straight face Din cate am citit la intrebarea din link, tu ai 12 ani. E cam devreme, nu crezi? Daca vrei neaparat sa fii cu el, iesiti in grup, cate 4, adica double date. Sau spune-i ca nu esti pregatita sa mergi mai departe si ca atingerile sa le lase pentru cand va veti cunoaste mai bine si veti simti nevoia. Si, raman la intrebarea mea: Cati ani are tipul?

| VAPLACE explică (pentru Iulia26):

Are 12

| Iulia26 a răspuns (pentru VAPLACE):

Serios?straight face 12 ani si e asa pervers?laughing Amuzantlaughing! Ar trebui sa ii spui ca e cam mic sa faca asa cevalaughing O fi vazut cum se face in filmele porno ale lui ta-sulaughing Si vrea sa testeze experientalaughing. Oricum, ai grija cu el:-J

| RainingBlood a răspuns:

Ce face Twilightu' din oameni...

| Fiction a răspuns:

Probabil o fi dat de redtube pe internet si a vrut sa incerce si el! Auzi, sa-l respingi! Dar ai grija, ca daca te desparti de el, sa nu dea anunt prin clasa ca voi ati facut-o sau altceva de genul asta.

| εʟʟα1Зcσσʟ a răspuns:

Buna!

La aceasta intrebare am crezut ca ae vreo 19, 18 dar 12? Bine haide sa nu judecam varsta. ALa cred ca vrea... cu tine. Asa ca n`are rost.

| Hasz a răspuns:

Ba nu te mai duce la el ca si asa e pervers omul ala.Sau vrei sa te chinui.

| cristinel87 a răspuns:

Mai tarziu te violeaza si te filmeaza impreuna cu fratele lui, plus de asta te mai si bate cu cureaua...Asa ca ai grija!

| Albertooo a răspuns (pentru cristinel87):

laughing))) buna astawinking

| BiancaBibi13 a răspuns (pentru cristinel87):

Pai n-ai vazut? A postat si asta http://www.tpu.ro/......-pe-la-12/ Se vede ca minte.

| cristinel87 a răspuns (pentru Albertooo):

Asta a fost urmatoarea intrebare din partea ei.N-ai vazut-o? A zis ca s-a chemat-o la el si a batut-o cu cureaua si fratele lui a filmat-o...plus de asta a mai si violat-o.

| cristinel87 a răspuns (pentru BiancaBibi13):

Am vazut...laughing)))))))))

| Albertooo a răspuns (pentru cristinel87):

Am vazutlaughing) de aia am si apreciat raspunsu taurolling on the floor.bft

| KameliaAura a răspuns:

Copiilaughingmai asteptati sa cresteti

| IMS a răspuns:

rolling on the floorrolling on the floorpai lasa-ne ma ca ne-ai disperat. La ce mai ceri sfaturi? Doar tie iti placelaughing

| Pussyyy a răspuns:

Ai 12 finee! de unde esti asa de informata? Si mi-e rusine de mama ta, daca intra peste tine ce crezi ca sar intimpla raspndemi :хD