| anonim_4396 a întrebat:

Decii. azi nu am facut primele 2 ore. si eu cu cea mai buna prietena, iubitul ei si inca un baiat pe care eu il plac. am venit la mine acasa si am stat pana la urmatoarele ore. mrg. si ne.am distrat si intr. un timp ei doi s.au dus in alta camera. baiatul celalat stia ca il plac. noi 2 am ramas in camera mea. si el a venit langa mine si m. a sarutat. dupa a mai trecut ceva timp si m. a chemat putin afara din camera unde m. a sarutat iar.straight face i.am zis celei mai bune prietene de asta si a vb cu el. el i. a zis ca nu ma place, si apoi ea l. a intrebat apoi dc m. a sarutat el nu i. a raspuns si s. a intors la noi. Eu ce sa cred? ma place sau nu? ce sa ii spun? va rog mult ajutati-ma, sunt foarte confuza.

2 răspunsuri:
| eXtreme21 a răspuns:

De ce nu îl întrebi chiar tu!? Din moment ce te-a sărutat ai dreptul să ştii dacă te place sau nu.
Sper că am putut să te ajut.

| Pisiiii a răspuns:

Unii baieti sunt tare ciudati.Eu zic sa-l intrebi tu ca pana la urma pe tine te-a sarutat.