| xXdoareuXx a întrebat:

Azi dimineata m-am certat cu prietenul meu si acum cand am inceput sa vorbesc cu el se purta de parca nu s-ar fi intamplat nimic. Ce ar trebui sa insemne asta?

Răspuns Câştigător
| dana85 a răspuns:

U nii oameni au capacitatea de a nu pune la suflet toate discutiile, de a trece mai usor peste certuri, de a le trata cu indiferenta si a nu face caz. Este cea mai buna atitudine pentru a depasi un conflict, este un om intelept. Nu merita sa ne otravim sufletul cu lucruri care distrug.

5 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

Probabil ca a trecut deja peste cearta aceea si vrea sa uite de ea.

| Sweet00gum a răspuns:

Inseamna ca nu vrea sa va mai certati, sa treceti peste! happy

| Diiddiii a răspuns:

Poate ca si-a dat seama ca a gresit si el.happy Si ca nu trebuie sa te piarda dintr-o cearta stupida.big grin

| RaduPhantom a răspuns:

Inseamna ca nu vrea sa va certati din orice prostie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate a fost intr-o pasa proasta si si-a dat seama ca a gresit.