| FrumoasaTa a întrebat:

Deci asta incepe cam asa...
Vara 2012 cred am facut cunostinta cu un baiat. Dupa ceva vreme am facut conostinta unul cu altul.Am fost impreuna ceva timp, ma rog.Cu timpul o cearta insuportabila ne-a despartit.
Eu am ramas indragostita de el si el la fel...Nimeni dintre noi nu a mai avut relatii serioase de atunci...A fost de neimaginat faptul ca nu puteam sa vorbesc cu el.In final am ajuns iar impreuna.Ce ar trebui sa insemne asta? Tin sa mentionez ca din 2012 ne-am certat si ne-am impacat iar de citeva ori si exact de la inceputul noului an cind el mi-a trimis mesaj cu "Felicitari cu Anul Nou" de atunci am inceput a ne reimprieteni si acum in aceste clipe suntem impreuna.Deci repet.Ce ar trebui sa insemne asta?

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu inseamna nimic, doar ca, neavand niciunul dintre voi o alta varianta mai buna, incercati sa innodati o veche relatie care nu a avut succesul scontat de tine.

| Euzeds a răspuns (pentru neutrino):

Nu o puteam spune mai bine.

| gage a răspuns (pentru neutrino):

Bravo ma. Uite un raspuns care e fix adevarulwinking

| Earthroot a răspuns:

Ca in viata sunt suisuri si coborasuri, caderi si reveniri...

| DiiDuu a răspuns:

Ca va iubiti cu adevarat. Un cuplu care se cearta si seimpaca de mai multe ori se iubesc cu adevarat chiar daca de la iubire ajunge la ura poate sa fie si invers happy

| mariamoraru22 a răspuns:

Ca sunteti facuti unul pentru altul
'

| alinaale a răspuns:

Buna! Asta inseamna ca e iubire adevarata la voi doi! Felicitarile mele o sa fi foarte fericita! Iti urez tot binele!