| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Azi dimineata m-am intalnit cu un baiat pe care l-am cunoscut pe internet, dupa 4 luni in care am tot comunicat. in mesaje se tot dadea la mine,dar astazi n-a facut nimic. Cand am ajuns si cand am plecat m-a pupat p obraz,in rest ne-am plimbat,am vorbit si ne tineam de mana, iar intr-un timp ma tinea de mijloc.
Ce credeti? De ce nu a incercat sa ma sarute?!

12 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Păi inseamnă că erai tare frumoasă trezită din somn.

| h3r a răspuns:

Băiatul s-a comportat exemplar. Te-a ținut și de mijloc, de mână...ce vrei mai mult, să te ia peste picior de la prima întâlnire?
De ce să te sărute când voi nu erați împreună?

| Oana92 a răspuns:

Probabil e timid sau nu vroia sa te ia foarte tare, sa nu te sperie.

| Cristiann25 a răspuns:

Inteleg ca e destul de mare daca are si servici dar asta nu inseamna ca nu e timid.Sigur s-a gandit ca poate nu-l placi, poate o sa te superi pe el.Si eu am un prieten de 20 si ceva de ani dupa cum am spus si intr-un raspuns la alta intrebare foarte timid(deci in concluzie nu e un copil). Prin mesaje, la calculator si copiii de 10 ani sunt "smecheri". Apropo cati ani ai(si tu si el daca poti spune)!

| hummmer a răspuns:

Timid? Si totusi fiind prima intalnire ce ai fi vrut sa faca cu tine, sa te violeze?

| Larisssaa a răspuns:

Poate e si el timid.

| Yhugato a răspuns:

Asa a fost si la mine, la prima intalnire, nu stiu n-aveam curajul, am zis ca poate se supara si etc. nu pune la suflet veti face si astawinking

| ade291 a răspuns:

Probabil ii era frica sa nu il crezi obsedat sau ceva. Una este sa vorbesti pe internet, si una fata in fata. De ce crezi ca ar incerca sa te sarute de prima data? Pana acum cred ca te-a vazut doar in poze, iar acum ca te-a vazut in persoana poate s-a rusinat sau poate se astepta sa fi altfel.

| Bogdan2104 a răspuns:

Majoritatea fetelor (nu stiu daca e cazul si la tine) se afiseaza pe Facebook sau alte site-uri de socializare dupa lungi "sedinte" de Photoshop, si atunci e normal ca el sa fie dezamagit la intalnirea propriu-zisa, sa isi piarda total interesul...
Daca nu crezi ca asta ar fi motivul, probabil ca tipu` asta nu mai are tupeul din spatele PC-ului atunci cand se vede in sfarsit cu o fata.

| Bogdan2104 a răspuns:

Poate ca te gandesti prea mult la chestia asta deja si vezi numai partea nasoala...
Intr-adevar, poate nu-i genul care saruta de la prima intalnire (ori pentru ca asteapta, ori nu stie cum ai reactiona) si e ok.
Acuma ca s-a intamplat nu trebuie neaparat sa te gandesti ca l-ai speriat, eu am zis chestia asta cu Photoshop fiindca stiu n fete care in realitate arata total diferit (si de cele mai multe ori mai rau). Daca tu crezi ca nu i-ai tradat asteptarile, inseamna ca nu la tine e problema, sau nu exista vreo problema.
Asteapta, vezi ce se mai intampla. happy

| klausp33d a răspuns:

Poate i-a fost rusine si a vazut ca esti cam timida si a vrut sa te ia mai usor sau este el timid sau esti prima lui prietena realabig grin

| oana69 a răspuns:

Pai sincera sa fiu baiatul a facut bine ca nu te-a sarutat din prima.Mai asteapta si tu pana la urmatoarele intalniri