| Angels151 a întrebat:

Buna,azi iubitul meu din nou m-a facut cu ou si cu otet. S-a suparat pe mine ca timp de 25de minute nu i-am dat niciun mesaj deoarece scriam. Si a inceput sa ma faca proasta, nesimtita, ca nu mai poate sa stea asta cu mine. Va rog ajutati-ma cu un sfat ca numai pot.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-ti talpasita din relatia asta + o stima de sine ceva mai crescuta.
Oricat de lipsita de calitati ai crede ca esti, nu ai niciun drept sa fii maltratata psihic de toti idiotii. Instinctului omului ar fi de aparare in astfel de cazuri, incat sa iasa in avantaj, hei pai si tu ce faci?!
Nu fi sluga in fata nimanui. Altfel, chiar nu o sa mai fi placuta de nimeni. Ti-e teama ca nu o sa mai fie oameni ca el? Sunt destui badarani, nu te teme. Mai creste-ti pretentiile daca nu vrei sa ajungi la Urgente intr-un final.

21 răspunsuri:
| ClaudiuIasi93 a răspuns:

Pai si in ritmul asta tu crezi ca relatia voastra v'a dura?
Maine poimaine te ia la bataie pe strada pentru ca i-ai dat tema la un coleg...
Bine te superi, faci bot, tipi dar totusi nu ajungi la jigniri pentru 25minute.
Nu te merita!

| Hαppiηеss a răspuns:

Ce tampenie!
Astea sunt copilarii!
Dar ce vrea sa ii dai sms dupa sms non-stop?
Mai ai si tu activitatile tale poate simti nevoia sa respiri, nu ai voie?
Mi se pare ca exagereaza, oamenii ca el te sufoca!
Nu stiu cum de il suporti, eu nu as sta langa un asa om.

| Sophie88 a răspuns:

Spune-i ca tu nu poti sa stai cu un nesimtit ca el si retrage-te.

| mona a răspuns:

Iubitul tau este un nesimtit care nu stie ce este respectul, nu mai accepta sa fi jignita de un tip ca el

suntserios
| suntserios a răspuns:

Dai papucii

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pe retardatul acesta unde l-ai cunoscut?
Pa, pa.

| CoquineNoire a răspuns:

Te-a facut cu ou si cu otet?
fa-l si tu omleta intre picioare.

| neutrino a răspuns:

Incearca si nu mai fi proasta si nesimtita ( scuze, dar sunt cuvintele tale) si lasa-l cu oualele lui cu tot.

| Angels151 explică (pentru Sophie88):

Nu pot pentru ca il iubesc prea mult

| Sophie88 a răspuns (pentru Angels151):

Daca si el te iubeste nu te va lasa sa pleci. Daca da, e evident ca si tie iti va fi mai bine fara el, chiar daca momentan nu crezi asta. Capu sus, nu te lasa umilita in halu asta! happy

| Emilian65 a răspuns:

Tot mai esti cu el? Credeam ca te-ai despartit de un asa necioplit.

| MandrilaVasileRadu a răspuns:

Buna,azi 'iubitul' meu

Sigur n-ai gresit nimic aici?
Sunt sigur ca raspunsul si rezolvarea o stii.
Ai vrut doar sa asculti alte pareri si sa-ti dea curaj sa pui punct relatiei.
Deci... happy
N-are rost sa te mai complici crede-mawinking

| Angels151 explică (pentru MandrilaVasileRadu):

Nu am gresit cu nimic, doar ca nu i-am dat mesaj 25 de minute deoarece imi faceam niste teme la matematica

| MandrilaVasileRadu a răspuns (pentru Angels151):

Am editat eu raspunsul.Nu mi-a aparut prima parte.Acum imi apare.La prima parte ma refeream happy scuze

| Angels151 explică (pentru MandrilaVasileRadu):

Nu e nimic, dar totusi ce ar trebui sa fac?

| MandrilaVasileRadu a răspuns (pentru Angels151):

Pai..tot nu ti-ai dat seama?
Sa te desparti clar.

| Bursuc99 a răspuns:

Am patit la fel l.am lasat in pace ne.am despartit si el imi dadea msg din 2 in 2 min nu ma lasa in pace sa ne impacam astfel de baieti sunt mult mai atasati decat par dupa 3 zile de disperare din partea lui am acceptat su i.am zis ce sa nu mai faca cu amenintari ca ma despart de el si acum dupa o luna si totul e bine succes

| ReViNeMaScAtii a răspuns:

Ii grav...

| BGI a răspuns:

Continua sa stai cu el, totul va fi bine, vei fi tinuta doar in puf ( puf o palma, puf si-a doua ) si vei avea abonament saptamanal la Avon si Oriflame pentru toate sortimentele de fond de ten.

| sofisis a răspuns:

Mama da l-ai cautat mult pana l-ai gasit sau e luat de pe sub vreun pod?
NU ai ce sa cauti intr-o relatie cu asa specimen. NU esti carpa nimanui!
Iubirea la varsta ta e ceva atat de efemer ca intr-o saptamana o sa zici "Doamne mersi ca am scapat de un nebun"

| everythingwillbeokayx3 a răspuns:

'proasta','nesimtita'? de unde l-ai "cules" si pe labaru' asta frate, din boscheti? straight face doamne, deci urasc la maxim genul asta de baieti care au tupeul si nesimtirea sa-i vorbeasca urat unei fete.i-as bate numai in gura pe toti baietii care jignesc fetele oh go on. oricum, in felul asta tu crezi ca relatia voastra poate dura? normal ca nu! incearca sa ai mai multa stima de sine si sa nu te lasi calcata in picioare de un misogin.