| malina1111 a întrebat:

Azi m-am intalnit la o aniversare cu o prietena de a mea care o cheama Bianca.Ea a inceput sa stea acum cateva luni cu una Adelina si una care o cheama tot Bianca P..Pe Ade si Bia P. nu le suportam! Decand sta cu ele eu cu inca o prietena pe nume Alina nu ne mai baga in seama si ne zice decat buna si pleaca! Si am auzit de la Alina ca Bianca ma barfeste impreuna cu Ade si cu Bianca P..Ma simt prost deoarece mi-a promis ca nu o sa mai faca genul asta de lucru! Am incercat sa nu o mai bag in seama si a mers! Dar vreau sa fac ceva sa o uit pentru todeauna dar nu pot caci ma vad foarte des cu ea pentru ca suntem in aceeasi clasa! Vreau sa scap de ea caci acum ca-ti va ani cand eram mai mici m-am suparat pe ea si ne certam mult timp! Ea m-a facut sa am cea mai proasta copilarie caci numai din cauza ei am plans! Si mereu zicea "impacare" "impacare" si tot asa eu sunt prietena cu ea de ceva timp dar chiar nu mai suport! Nu stiu ce sa fac eu incerc sa o ignor dar nu pot! Ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Bella03 a răspuns:

Acelasi caz este si la o prietena din clasa mea, deci o ignora total chiar daca se intalnesc zilnic, ai o viata intreaga la dispozitie in care poti sa iti faci cati prieteni vrei tu, deci pentru o persoana care te trateaza asa nu merita sa suferi