| Liviuڪے a întrebat:

Azi la scoala o fata de la mine din cls i-a spus prietenei mele ca eu o pipai pe ea si nu mai vreau sa fiu cu ea.Acum acea fata nu vrea sa ma mai bage in seama si tot ce a spus colega mea o o minciuna gogonata. Ce pot face sa o conving sa numai fie suparata pe mine? cryingcrying Multumesc aniticipat

Răspuns Câştigător
| MikyMi a răspuns:

Dovedete-i ca e o minciuna! I-ati colega si prietena de o parte si zii sa recunoasca, pune-i multe intrebari cand? unde? cum? la un moment dat tot se va da ea de gol iar prietena ta se va intoarce la tine si isi va cere iertare (cel putin asa ar fi normal).
Bafta!

4 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Ia-o pe colega in particular la o discutie despre toata minciuna ei si inregistreaz-o. Apoi arati prietenei... daca reusesti sa scoti ceva de la nesimtita aia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai chiar e adevarat. o pipaiai pe colega ta.de ce o dai de gard? fii sincer. nu minti ca un las.greseala recunoscuta e pe jumatate iertata.

| Liviuڪے explică:

Va multumesc la toti! sper sa reusesc! va anunt ce se va mai intampla intre timp

| Liviuڪے explică:

Va multumesc mult la toti ma ales lui Miki tot a iesit perfect acum sunt iar cu ea prietena ei a recunoscut si sunt iar cu ea! :X kiss