| BiancaB_2401 a întrebat:

Azi m-am intalnit cu iubitul meu (cu care sunt de aproape 5 luni) intr-un loc mai intim unde sa fim doar noi 2 si ne sarutam si el mi-a bagat mana in pantaloni si degetul in vagin. Ce parere aveti despre asta? Eu am ramas putin surprinsa dar mi-a placut.Este ok? (am 15 ani)

10 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Draga mea BiancaB, dacă ție ți-a plăcut de ce mai întrebi? Oricum mie nu mi se pare normal gestul lui.

| ÎmplumutPufuieţiDalNuiMaiDauÎnapoi a răspuns:

Normal...totusi ai grija (daca baiatul are peste 18 ani).Nu spun ca e ceva de rau, e bine daca ti'a placut, dar totusi...

Răspuns utilizator avertizat
| adi123_2132 a răspuns:

Cati ani are el? daca e mare cred ca vrea sex, fetitele sunt mai usor de fraierit...

| caporalul a răspuns:

Pai da
ai grija sa faceti sex protejat, caci asta prevad ca se va intampla

| BiancaB_2401 explică:

Multumesc tuturor pentru raspunsuri! :*

| HatakeKakashy a răspuns:

Mai Bianca daca tie ti-a placut si va protejati si te simti pregatita e oke

| Loov3G3oXiana a răspuns:

Pai nu avea cum sa bage desgetul daca nu il lasa-i uhwinking nu stiu ce sa zic.e putin aiurea.dar daca l-ai lasat asta este... a fost ok... whistling

| Roxy_8879 a răspuns:

Este foarte ok! parerea meatongue

| 1971 a răspuns:

F rau