| Herciu_Andra_1998 a întrebat:

Acum o saptamana iubitul meu a venit la mine acasă. Am stat putin iar dupa a inceput sa ma atinga. Mi-a bagat mana jos,in pantaloni, si dupa a inceput sa imi bage degetele in vagin. Nu le-a bagat adanc,dar dupa putin timp am vazut sange pe pantaloni. El a ejacuat,si a atins sperma cu mana,apoi mi-a bagat ar degetele. Nu avea sperma pe degete, dar ma gandesc sa nu fi fost niste particule. E posibil sa fi ramas?

10 răspunsuri:
| christos1234 a răspuns:

Vorbeste cu mama ta pe tema asta deoarece cand va afla va reactiona diferit...

| corbulalbrosu a răspuns:

Probabilitate de a iti ""contamina"" vaginul cu niscaiva spermatozoizi este practic inexistenta, Pentru a ""ramane"" banuiesc ca insarcinata ai vrut sa zici/intrebi era obligatoriu ca tu sa fi fost in perioada fertila, deoarece in caz contrar in lipsa ovulului ipoteticii spermatozoizi nu ar fi avut ce fecunda la o adica. Fii linistita insa nu te mai juca cu focul, ar fi culmea ghinionului sa fii de fapt nefu**** dar insarcinata. rolling on the floor

| mihai69 a răspuns:

Da, e posibil să rămâi însărcinată fără a fi fost penetrată de un penis! Și culmea, nici măcar nu ai fi prima.

| Alcyon a răspuns:

Prietenul tau ar trebui sa stie ca dupa ce pune mana pe sperma, trebuie sa se spele. Teoretic, exista risc de sarcina, fiindca spermatozoizii nu prea tin seama daca tu esti sau nu virgina. Daca sperma se usuca, micutii mor. In cazul in care nu era uscat pe maini, tot ce se poate.

| grab a răspuns:

Nu cred ca e vreun risc.
vezi si tu in ce zile erai poate nu erau tocmai cele mai fertile! happy

| XxTerrorxX1 a răspuns:

Da, cred ca au ramas

| Criminal2 a răspuns:

Foarte putine, daca spui tu niste particule, dar daca nu era nimic atunci nici o sansa.

| OleaaOleaa a răspuns:

Daca a atins sperma atunci e normal sa ramas.

| Hitback a răspuns (pentru OleaaOleaa):

E normal şi să scrii corect nu numai sa răspunzi. E normal să ramas repetentă la tine.