| Andreutza184 a întrebat:

Azi trebuie sa ies in oras cu prietenul meu...dar imi e rusine....Sunt timida, si nu stiu ce sa fac.

Răspuns Câştigător
| Tynnna a răspuns:

Dar de ce? Gandeste-te la ce te face sa te simti inconfortabil si rezolva-le pe rand. Daca nu vrei sa iesi in evidenta imbraca-te si machiaza-te mai simplu. Daca mergeti la un local, alegeti unul mai putin aglomerat sau mergeti mai devreme inainte sa se umple de lume..Sau, daca cumva te referi la faptul ca iti este rusine de el, propune-i sa iesiti cu mai multi prieteni. Insa la un moment dat tot vei avea o intalnire doar cu el..asa ca lasa lucrurile sa decurga normal si nu mai fi rusinoasa. Doar e prietenul tau, nu? happy

8 răspunsuri:
| Onn3 a răspuns:

Simplu iesi si vorbiti normalitati.Si dc iti e rusine doar e prietenul tau? Mai lasa timiditatea la o parte ca nu e de bine.

| rolfenstein a răspuns:

Vorbea tantalaul care se masturbeaza la web.

| Ponce a răspuns:

Rog un admin sa stearga comentariul lui "asdfw" este fara rost si in plus isi bate joc!

| Domiinic a răspuns:

E prietenul tau iesiti sa va relaxati sa va distrati lasa timiditatea acasa si preocupate de cum te imbraci fardezi si alte chestii de le fac fetelelaughing. Bafta si distractie placuta

| Andreutza184 explică:

Si la ce categorie sa bag?

| asdfw a răspuns:

Eu zic sa-ti dai foc, o sa scapi de tot!