| mihaela_6801 a întrebat:

Baiatul de care imi place are o colega cu care eu ma inteleg bine. Toti suntem in a 10-a, dar nu in aceiasi clasa. Ieri cand am fost la colega lui, era si el acolo, iar cand am ajuns langa ei, el a plecat putin mai incolo, si s-a intors cu spatele. Intrebarea mea este de ce? E timid? chiar nu inteleg. oare ma place si el?
Multumesc:*:*

3 răspunsuri:
| ATHOS a răspuns:

Poate a vrut doar sa fie politicos si sa va lase, pe voi fetele, sa vorbiti!
Bafta!

| Addddda a răspuns:

Heii kiss s`ar putea sa si fie timid, si poate da, te si place nu se stie nimic sigur din ce ai spus tu thinking daca se intelege bine cu prietena ta intreab`o pe ea daca a vorbit el ceva despre tine sau ce parere are si asa vei afla mai multehee hee. Sau incearca sa creezi o conversatie cu el ceva ce aveti aman2 in comun kiss. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

poate nu te place