| mihaela_6801 a întrebat:

Baiatul de care imi place (nu vorbim) are o colega cu care eu ma inteleg bine. Toti suntem in a 10-a, dar nu in aceiasi clasa. Ieri cand am fost la colega lui, era si el acolo, iar cand am ajuns langa ei, el a plecat putin mai incolo, si s-a intors cu spatele. Intrebarea mea este de ce? E timid? Chiar nu inteleg...ma place si el?
Multumesc:*:*

Răspuns Câştigător
| simf a răspuns:

De exemplu s-a putut gandi ca aveti ceva de discutat si n-a vrut sa va deranjeze. vorbeste cu colega lui sa-l tatoneze, sa afle daca te place; si sa-i spuna ca ti-e simpatic.

1 răspuns:
| Euuu1 a răspuns:

Fa-ti guraj si intreabal.pana la urma de ce sa astepti sa faca el primul pas.sti cum sunt baietii poti sa mai astepti mult dupa ei.(prima data asigurate ca te place doar aveti un prieten comun)