| mihaela_6801 a întrebat:

Baiatul de care imi place (nu vorbim) are o colega cu care eu ma inteleg bine. Toti suntem in a 10-a, dar nu in aceiasi clasa. Ieri cand am fost la colega lui, era si el acolo, iar cand am ajuns langa ei, el a plecat putin mai incolo, si s-a intors cu spatele. Intrebarea mea este de ce? E timid? Chiar nu inteleg...ma place si el?

Multumesc:*:*

Dau funda.

Răspuns Câştigător
| smile a răspuns:

Pai nu cred ca ai de unde sa stii daca te place pentru ca nu comunicati. ESTE foarte posibil ca el sa fie timid sau iti intoarece spatele pentru ca are un motiv intemeiat pe care din pacate doar el ti-l poate da.Incerca sa stai mai mult in preajma lui sa comunicati de ce nu iti face cunostinta prietena ta cu el? poate asa va veti cunoste mai bine si poti afla mai multe despre el.succes. Fundita?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca e posibil sa te placa, dar s-ar putea sa o placa si pe colega ta sau si pe alte fete. Cea mai buna solutie ar fi sa te intalnesti undeva cu el si sa il intrebi sincer daca si lui ii place de tine.ALINA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca a vrut sa va lase sa vorbiti.
Nu trebuie neaparat sa fie timid... doar ca a vrut sa nu fie in plus tongue