| adrianajollie a întrebat:

Buna thinking baiatul pe care il plac si care s`ar zice ca ma place face unele lucruri de`a dreptul ciudate.
Pe strada cand sunt cu altcineva, e bine daca ma saluta... de teama sa nu raman de vorba cu el. Atunci cand suntem doar noi doi e cel mai bun din lume si se poarta cu mine:X... mai mult decat frumos. la fel si atunci cand stie ca nu sunt cu vreo prietena/prieten pe la mine sau ceva de genul chiar daca el e cu baietii thinking chiar nu-l inteleg.

5 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Asa si?

| ruPfashu a răspuns:

E timid. Ia si iesi cu el mai des, fara altcineva. Si eventual daca ai de te intalnit cu prietenele, ia-l pe el de mana si du-te si intalneste-te cu ele. Asa o sa ii treaca te asigur.
p.s. eu cred ca e indragostit de tine! sincer am trecut si eu prin asta si asa reactionam si eu...

| dizzyizzy a răspuns:

Poate nu vrea sa-si strice reputatia fiind vazut cu vreo fata.

| SwiTc3r a răspuns:

Stii ce nu inteleg eu? nimic din intrebarea ta thinking

| Andreea2589 a răspuns:

Heii. Cred ca nu vrea sa vada ceilalti cum se comporta cu tine... Poate e mai timid si ii pasa si de parerea celorlati... Nu stiuthinking Eu zic sa incerci sa vorbesti cu el despre asta si s-ar putea sa te lamuresti mai bine decat cu niste pareri de-ale noastre, pentru ca noi nu prea stim situatia; d. Fundita? : o3