| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Baieti,o fata care arata asa la corp vi se pare grasa? P.s:am 15 ani.
http://imageshack.us/photo/my-images/94/s6pl.jpg/

17 răspunsuri:
| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Bună!
Nu eşti grasă. Lasă complexele deoparte, ignoră ce spun colegele tale şi învaţă să te iubeşti pe tine însuţi.
O zi frumoasă!

| Prezidentul a răspuns:

Ce inaltime si ce greutate ai?

| mylife415 a răspuns (pentru Prezidentul):

1.70 si 69 kg/

| Prezidentul a răspuns (pentru mylife415):

Ai o greutate normala, dar nu trebuie sa mai mananci grasimi si trebuie sa incerci sa slabesti. Te afli la limita cu 3 kg de categoria C (peste greutate normala) happy

| mylife415 a răspuns (pentru Prezidentul):

Am slabit 7 happy am avut 76 kg.big grin O sa incerc sa mai dau jos vreo 3-4 big grin

Răspuns utilizator avertizat
| mylife415 a răspuns (pentru devilwarYurI):

Nu baietii, fetele laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Azµre a răspuns:

Ești în creștere e normal să fii mai plinuță acum, stai liniștită că vei slăbi pe parcurs, atâta timp cât nu faci exces de dulciuri și grăsimi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu,deloc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cine sustine asta e un magar

| sayWhaaat a răspuns:

Nu esti grasa.

Răspuns utilizator avertizat
| JJ16 a răspuns:

Esti cam plinuta.big grin