| danscutelnic a întrebat:

Buna baieti si fete! am si eu o intrebare, suna cam asa:daca fata nu e virgina deja ea poate avea ciclu?

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Bineînțeles că da!
Menstra apare de la 12 ani.
Pa, pa.

| glamour a răspuns:

Normal. Menstruatia nu nicio legatura cu sexul.

| simiiii a răspuns:

Dap logik dar menstruatia se vine de obicei de la 12-16 ani. deci mai devreme de 12 ani nu cred ca o sa ii vina.happy:*

| A12NDRA a răspuns:

Sa stiti ca nu este neaparat sa vina intre 12 si 16 ani. Mie mi-a venit inainte sa intru in clasa a4-a, adica de pe la 10 ani.Asa ca nu mai judecati gresit.

| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Ce legatura are virginitatea cu menstruatia?
Haide ca asta a fost prea...
Sa tii minte intodeauna ca virginitatea unei fete.nu are legatura cu menstruatia.

Skillz

| Nu a răspuns:

"Daca nu e virgina DEJA?"
Pai cum vine asta? Ca virgina se naste. lol.

| FataNoua a răspuns:

Loolll, wtf? ai vreo 10ani de nu sti asta?