| DoinaDoinaDoina a întrebat:

O intrebare catre baieti: ce inseamna pentru voi o fata virgina?

12 răspunsuri:
| cristiiiiiii a răspuns:

Pai pentru baieti e speciala o fata care e virgina deoarece au ocazia ca ei sa fie primii cu care aceea fata va face dragoste/sex

| bogdan133 a răspuns:

O fata cu cap, o fata care nu isi 'vinde' virginitatea la primul vagabont, o fata virgina este o fata inteligenta!

| Azµre a răspuns:

Virgină = Care nu a întreținut relații sexuale de niciun fel!

Răspuns utilizator avertizat
| rapidistzu a răspuns:

O fata care nu e panarama si care e cuminte:X...inseamna ca nu face ''prostii''
cu primul baiat care ii iese in calehappy
Bafta!

| DoinaDoinaDoina explică (pentru rapidistzu):

Daca intilnesti o fata si pare deja ca a avut relatii si peste ceva timp afli ca nu e adevarat, intr-adevar e o fetita cuminte care isi asteapta printu, o privesti cu alti ochi? sau ramine totul asa cum este?

| dragos9234 a răspuns (pentru rapidistzu):

Ce gandire slaba poti avea...
Daca unei persoane ii place sexul nu inseamna ca este panarama.
Daca tie(sa presupunem) iti place sa joci tenis de camp nu inseamna ca iti place campul sau ca este nebun.
Nu mai critica oameni pentru ceea ce le place sa faca.
Fiecare suntem unici, avem placeri diferite.

| rapidistzu a răspuns (pentru dragos9234):

Bine cum spui tuwinking
Nu am criticat pe nimeni!
Sanatate!

| rapidistzu a răspuns (pentru DoinaDoinaDoina):

Nu pentru ca daca ea te-a mintit inseamna ca i-a fost rusine de ceva anume( ca vei rade sau ceva de genu), si daca ti la ea nu conteaza ca e virgina sau nu ori ca avut relatii sau nu, inseamna ca daca ea tea ales pe tine sa ii fi iubit are incredere in tinehappy
Eu sigur nu o voi certa ca nu m-i-a spus adevarul.

| IubescRapidBucuresti a răspuns:

O fata care multi si-ar dori-o nu ca iubita doar sa o bage in pat. in viziunea mea o fata virgina e exact ca orice fata

| NuStiuDeCe a răspuns:

Multa bataie de cap, asta inseamna happy

| mkmk a răspuns:

Ba.Daca te f**ti nu inseamna ca esti c*rva si Daca esti virgina nu inseamna ca esti sfanta