| anonim_4396 a întrebat:

Salut,intrebare catre baieti pentru voi are importanta daca fata e virgina sau nu?

Răspuns Câştigător
| freebiker a răspuns:

Are! prefer sa nu fie

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Crezi ca asta conteaza? Cu ce incalzeste virgintatea, daca nu are "minte"?

| LineGuide a răspuns:

Nu este atat de important, plus ca un baiat este mai bine dispus daca faceti sex din placere, nu din dragoste, stiind ca dezvirginarea este ceva neplacut de ambele parti.

| Dinamovistul101 a răspuns:

Depinde de varsta, daca e la o varsta frageda si nu mai e virgina, asta denota ca este...happy

| Dinamovistul101 a răspuns:

Pai, in general depinde ce cauti big grin daca vrei o fata cu "minte" sa ai ce vb cu ea sau doar una prostuta pe care o ei numai pentru cum arata. Dar parerea mea e ca frumusetea este trecatoare, dar inteligenta o ai pana pleci de pe acesta lume. Oricum ca sa iti raspund la intrebare nu conteaza foarte mult, cel putin pentru minte. happy Noapte Buna!

| adyii a răspuns:

Are ca si ieu sunt virgin si are ce as face asa cu alta adrianuseri idd si te aut la mai multe