| anonim_4396 a întrebat:

Baieti voi ce parere ati avea despre o fata care va zice ca va place, dar atunci cand va intalniti (dupa ce ati vb o data fata in fata)nu va mai priveste.Plus ca daca ati vb cu ea vreo 3 luni pe mess si e din acelasi liceu cu voi, ati uita-o pur si simplu sau v-ati intreba de ce nu ati mai vb. Eventual ati rade cu baietii pe tema asta? mersi all o seara frumoasa

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mie daca imi vine cu chestii ca ma place si ca moare dupa mine eu ii zic 3 cuvinte, mars de aici suna cam vulgar dar trec peste ea simplu.

| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Poi sunt fata dar iti raspund. Probabil ca fata e timida si de aceea nu-l mai priveste pe baiat, nu pentru ca nu-l place. Si faptul ca au vb pe mess nu inseamna neaparat ca-l place pentru ca vorbea cu el pe mess. Parerea mea: Lasati messul ca nu asa se leaga o relatiewinking

| Lovely a răspuns:

Este o chestie care se intampla multora dintre noi. Probabil ca pe messenger ai cucerit-o prin felul tau de a vorbi, alinta, amesteca cuvintele dar. fata in fata nu a avut acelasi entuziasm. Poate nu i-a placut de tine per total, sau anumite lucruri, figura, conformatia, parul, stilul, tmiditatea sau tupeul. depinde. doar tu stii ce s-a intamplat atunci. O alta varianta. poate si-a gasit pe altcineva

Legat de faza cu rasul cu baietii pe tema asta. Sa fim seriosi. mai ai 10 ani ca sa razi de chestii de genu;? sunt de parere ca ceaa ce faci si tine de relatii ar trebui sa ramana doar intre voi 2. de fiecare data. Iar intamplarea ta nu este chiar ceva cu care te poti lauda.

succes

| TotEu1993 a răspuns:

Sall.Totul a fost pe moment nu stia cum sa te faca sa inebunesti dupa ea, apoi ea sa devina indiferenta si tu sa fii mort dupa ea.

| andreii2 a răspuns:

In situatia asta as ignora-o.Privesc in alta parte, sau incerc sa o fac geloasa vorbind cu alta fata in preajma ei.
Nu as rade cu baietii. doar o ignor.
merit fundita?big grin

| Jose21 a răspuns:

Sunt fata. Si asat am facut eu, iar acum a trecut aproape un an si simt ca ma sufoc fara el, as vrea macar o data sa il imbratisez