| elen123 a întrebat:

Buna buna, am avut o pata maro pe penis, fix pe piele. Am ignorat o dar parca acum e mai mare, sau, nu stiu dar nu trece si nici nu ma doare. Sa ma ingrijorez? Ceva care sa ma ajute? A mai trecut cineva prin asta? Sa o ignor? Ce poate fi? ROG SERIOZITATE

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la un medic urolog sa te consulte, nu astepta pe TPU diagnostice.

| Violleta2022 a răspuns:

Mergi la medic pentru investigatii medicale la cuculet.

| dullcat a răspuns:

Buna.Ca idee generala, orice chetie de pe piele care se mareste nu este deloc de bine, fie alunita, pata sau altceva.Iti recomand sa mergi la medic.

| Hyperion7 a răspuns:

Elena,nu știm ce faci tu sau ce nu faci, dar sa ai pete pe penis de culoare maro nu e normal
Sigur nu o folosit iubitul tau un prezervativ maro?happy