| mid a întrebat:

ca mai toate problemele... e si a mea.Am fost cu un baiat de mai multe ori, la inceput eu nu tineam la el, nu ma atragea deloc, dar ultima data cand fost cu el am simtit ca incep sa-l iubesc, cand ne-am despartit mi-am dat seama ca il iubesc foarte mult.happy acum.nu prea mai vorbesc cu el, insa il iubesc in continuare si nu stiu ce pot face sa ma impac cu elhappy [multumesc]

6 răspunsuri:
| elamit a răspuns:

Depinde si din ce motiv v-ati certat, daca nu e grav poti merge la el si sa-i spui ca ti la el, daca te iubeste si el va ve-ti impak.

| Dan_Tm a răspuns:

Vorbeste-i.happy

| DianaAndreea90 a răspuns:

Cautal ma... daca il iubesti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu degeaba se zice-npopor ca pofta vine mincind mai du-te o data cu el si cauta sai schinbi parerea ok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa il cautzi, daca tu eshi cea care a greshit, imi suna faptul` ca aici mai e ceva la mijloc.nu ai nimic d epierdut daca risti, dar daca nu-l kutzi probabil o va lua ca pe o indiferenta, ca tu n-ai nimic pentru el.

| Freek.Dynamic a răspuns:

E foarte frumos sa iubesti, dar e trist cand te desparti, stiu asta pe propria piele. incearca sa ii dovedesti ca ai sentimente adevarate pentru el, si ca, chiar iti pasa de el mai iesi cu el happy arata-i ca il vrei dar daca din nou te va refuza, nu stiu ce solutie mai exista. sad incearca asa... mult succes :*