| izaBella05 a întrebat:

Cand eram la liceu, nu in vacanta imi placea un baiat care sta la vreo 15 km in alt oras. Dupa ce am intrat in vacanta nu l-am mai vazut si nu am mai stiut nimic de el pana acum vreo 2 saptamani cand din intamplare i-am gasit facebook-ul[eu nici nu stiam cum il cheamalaughing].I-am dat like la vreo 4 poze, m-am gandit ca o sa faca si el ceva dar nu s-a intamplat nimic, de fapt nici nu l-am vazut pe facebook iar pozele sunt cam vechi.Ce ma sfatuiti sa fac?:d Sa ii las un mesaj? Daca da ce sa-i scriu in el?big grintongue

Răspuns Câştigător
| Zeref a răspuns:

Mai intai intereseaza-te daca are prietena si pe urma actionezi in felul tau, doar esti fata ce dreq.In mesaj scrii ce-ti vine in cap, nu ce-ti spun altii, pentru ca spunndu-i ceea ce simti intelege mai bine omu decat ce copii de pe net.Parerea mea.SucceS!

1 răspuns:
| Why_Syro_1995 a răspuns:

Da...ceva gen:Buna sunt X...nush daca ma cunosti dar eu te cunosc(depinde), nu e asa greu