| anonimusxxx a întrebat:

cand fac dragoste cu cineva ma termin foarte repede... daca ma poate ajuta cineva sa-mi zica ce as putea face ca sa nu ma mai termin asa repede.

Răspuns Câştigător
| akaleesh20 a răspuns:

Preludiul mai lung nu face decat sa termini si mai repedelaughing nu il asculta!
cand iti vine sa termini nu mai continua fa o pauza mica si abtine-te.o sa poti tine mai mult cu timpul la inceput gandeste-te ca toti au fost asa. tu o doresti foarte mult pe tipa si din cauza asta se intampla probabilbig grin
funda?

5 răspunsuri:
| MasterYoda a răspuns:

O rugaciune

| Decebal a răspuns:

Masturbeazate dupa aia fa sex happy funda?

| theboywithanewbrightwonderfulfuture a răspuns:

Fa preludiul mai lung
Lasate de laba
si ai rabdare, iar daca problema o sa persiste in continuare consulta un doctor
Baftawinking