| keely a întrebat:

cand ma intalnesc cu prietenul meu si ne sarutam am obiceiul sa-l cuprind cu mainile de ceafa sa-l mangai usor pe spate si parca dintr-o data il trec fiorii, imi spune ca i place dar sa nu o mai fac sau sa incetez laughing oare dc? Multumesc

4 răspunsuri:
| TitiDrLove a răspuns:

Fiindca ii vine sa sara pe tine probabil...se simte prea bine laughing

| Zuzu6235 a răspuns:

Pentruk il excita prea tare. cand plimbi mana usor pe spate e o senzatie unica. te trec fiorii mai mult ca sigur. cand zice sa incetezi, de fapt vrea sa zica "mai vreau". si eu am "experimentat" asemenea senzatii cu o fata. cand isi trecea mana de-a lungul coloanei usor imi venea sa intru in ea.winking

| puishor69 a răspuns:

Ca o sa isi dea drumu in pantaloni

| bumbam a răspuns:

Pentruca i se scoalaaaalaughing)))