| 00raluka00 a întrebat:

cand ma masturbez nu simt nici un fel de placere nu am nici o reactie. de ce?
p.s inca nu am ciclu menstrual si sunt virgina

5 răspunsuri:
| LineGuide a răspuns:

Poate nu esti destul de excitata, dar oricum fara ciclu menstrual totul e zadarnic, nu vei avea nicio placere persistenta.Cati ani ai mai exact!?
Mult noroc!

| 00raluka00 explică:

Petreus_raluka

| veronel16 a răspuns:

Am sa-ti pun o intrebare simpla. Daca nu ai placere de ce s-o faci? tot cu un penis e mai bine.

| Justt a răspuns:

In primul rand, nu trebuie sa te fi dezvirginat ca sa te masturbezi si nici sa ai ciclu. dar in al doilea rand, masturbarea vine de la sine. simti nevoia sa faci asta. nu o faci asa! :O Cati ani ai, fetitoo?

| BATISTABESTYAL a răspuns:

Uita-te pe net acolo gasesti multe filme porno si puneti un film xxx apoi vei vedea ca te exciti si vei simti placere.
apropo cati ani ai fetito?