| micutzakarina a întrebat:

Buna!

Cand un baiat te saruta cum se simte in afara te partea cand un baiat poate sa iti bage bale in gura :-& cum se simte frantuzesc si normal? Plss spuneti-mi n-am sarutat pe nimeni niciodata.

Răspuns Câştigător
| Madalina_2740 a răspuns:

Tot ce pot sa-ti zic e ca e foarte fain dar nu te ingrijora ca ai timp pentru asa ceva sa stii ca nu e scarbos sau ceva de genu mai mult nu iti pot spune ca nu poti spune ce simti nu poti explica

5 răspunsuri:
| Rares20funde a răspuns:

Cu balele e ca si cand te saruta calul, cu frantuzesc ca in franta si normalul ca si cand te gandesti ca pupi peretele.Gata.Mai trebuie' si funda ca am zis binebig grin

| AndreeaLupan a răspuns:

Hmm :d mda.aici de toate toti te vor sfatui! cuvinte...cuvinte si iar cuvinte! I
Deja cind vei saruta vei vedea ca toate sfaturile au fost in zadar!

| Beatrice a răspuns:

OMG! cum sa nu-l săruți dacă tu îl iubești? :/
adică, nu știu, când e momentul o sa vezi, ca o sa`ți dorești din nou și din nou și din nou... [pararea mea:d]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

LaDyGirlPuSsy te aprobhappy!
Gandeste-te ca toata lumea se saruta si nu cred ca este cineva caruia nu-i face placerehappy, deci daca toti o fac, nu ar trebui sa fie prea rau nu?

| NoNameknown a răspuns:

Lol pai ''cand un baiat iti baga bale in gura'' e frantuzesc...pai e gen:yey!

Frt e un sintiment de plutire, mrg daca baiatu' are [ca am nimerit si dobitoci care-nu zic]deci: Try it! meritawinking