| BubuuLinna a întrebat:

crying m-am cuplat cu un baiat... dar insa mi-e frica sa ma vad cu el pentru ca. nu stiu cum va saruta crying pentru ca m-am sarutat o data cu cineva si mi-o umplut gura de bale iaxx. si m-am despartit de el, dar de baiatul acesta chiar imi place... dar insa nu stiu cum va reactiona. daca ii dau un simplu sarut va mai vrea mai mult de la mine si daca ii spun chestia asta cred ca nu v-a intelege atunci ce trebuie sa fac? crying ajutati-ma va rog :*

Răspuns Câştigător
| DelphhiN a răspuns:

Cupleazate cu el nu toti baietii sunt la fel unii stiu sa sarute si sa se opreasca altii nu unii stiu sa inteleaga fata cand zice ca n vrea sau ca n poate altii nu...iti vei da seama pe parcurs incearca pentru ca n i nimic d pierdut

14 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Baby, daca esti tu asa experta in kissing, de ce nu ii inveti tu?!

| Dominicc a răspuns:

hee hee asta a fost pic comica...

Pai nu esti obligata sa il saruti pe "gura" din prima happy

Poti a 2'a oara. Asta in caz ca vezi cume tipul, daca pare ingrijit inseamna ca isi intretine si partea cu :*
Daca e aerian, posibil sa fie mai imatur la chestia asta.

| Elena1234456 a răspuns:

Ce scarbos laughing.

| MititiCa a răspuns:

Ce scumpa estilaughing.

nu crd ca ai prea multi anisoritongue.na in fine.

pai poti sa-l saruti cum simti tu in acel moment. cand il vezi da`i un simplu pupic pe guritatongue.si daca el vrea sa te sarute, si vrei si tu lasa-l.

nu o sa gasesti niciodata 2 baieti care sa sarute la feltongue. unii iti va face inima sa urle de fericire cand te vor saruta, alti nu. depinde cum privestilaughing.

iar cateodata gasesti si dinaia care saruta cu "bale" asa cum zici tulaughing. eu n`ma nimic impotriva cu eithinking nu ma deranjeaza sincerlaughing.

nah` in finetongue.

sper ca te-am ajutat:*.

baftaaasmug

| Yoana a răspuns:

Daca iti este frica de asta desparette de el. eu zic sa mergi la prima intalnire si ai sa vezi. tptul va fi binewinking dar mai bine nu-i spune de ce ti sa int cu celalt pr. poate va reactiona ca urathappy

| 2dmv a răspuns:

Idea e ca fiecare cuplu cu timpul isi creaza un anumit mod de a se saruta si iubi. Poti incerca sa o iei usor, sai arati ce-ti place tie si sa fi u cea care conduce sarutul, desi cam nimeni nu mai este satisfacut de clasicul sarut pe buze si cam atat.

| Impossibl3 a răspuns:

Bai sarutu nu trebuie sa fie "balos" eu cu pr mea ne sarutam cum vrem...frantuzesc in special.:d incercati frantuzesc si nu o sa ti umple gura de balelaughing

| SEXobeat a răspuns:

Da un simplu pupic [pe gura] si daca va vrea [cu siguranta] veti continua si veti ajunge la sarut

ps nu cred ca e genu de baiat care sa iti umble gura de bale

| DianaPaula14 a răspuns:

Daca te iubeste cu adevarat te va intelege! BAFTA!@

| RaduuuuX3 a răspuns:

Nu ai de ce sa te temi de el...pentru ca nu prea gasesti 2 baietii care sa sarute la fel...si totusi daca iti e frica dai mai intai unu normal si daca mai vrei si tu si el ajungeti la dala frantzuzesc ok? sa nu-ti fie frica ca nai de ce.sincer

| A_7901 a răspuns:

Infrunta situatia. Daca nu esti pregatita, desparte-te de el si asteapta un moment potrivit sa ai un prieten.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fata cati ani ailaughing)). daca tie iti place de baiatu acesta nu are cum sa-ti fie scarba atunci cand va sarutati...nu stiu eu zic sa incerci nu ai nimic de piredut.

| larisikmik a răspuns:

Daca chiar iti place de el si cat de cat ti la el nu are cum sa iti fie scarba
:-p

| junella_6649 a răspuns:

Nu toti baietii sunt la fel, unii saruta intr-un fel, altii in alt fel.si pana nu incerci cu acest baiat nu ai de unde sa stii...

asa ca lasa teama la o parte...si vezi ce va fihappy

baftahappy