| anonim_4396 a întrebat:

Cand un baiat trece pe langa tine sau sta si se uita la tine si se atinge de... si se stange de acolo, atunci ce inseamna? Sincer imi este rusine de aceasta intrebare, dar mi s-a intamplat si nu am putut intelege sensul gestului!

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Inseamna ca e un obsedat sexual

| GuessWho_8607 a răspuns:

Inseamna ca e un taran. (atata tot)
Auzi raspuns : "te place, incearca sa vb cu el". Voi sunteti sanatosi la cap?
E posibil sa te placa, dar un baiat sanatos la cap, nu iti arata prin gestul asta! Ma doare capul...

| Aeerdnaaa a răspuns:

rolling on the floor)))))))))))))))))))))))) intreaba-l pe tatal tau rolling on the floor)) daca il mananca whistling sau nu sta bine whistling laughing))

| neutrino a răspuns:

Cand o fata permite un astfel de tratament din partea unui baiat, inseamna de fapt ca ea se bucura de o proasta reputatie. Cat despre baiat, asta stie, asta face.

| h3r a răspuns:

Daca esti urata, simte cum ii moare.

| Sofia2089 a răspuns (pentru h3r):

Dar daca sunt frumoasa?

| h3r a răspuns (pentru Sofia2089):

Nu te lua dupa gesturile baietiilor.

| dreamgirl94 a răspuns:

E cam obsedatbig grin

| daienush a răspuns:

Te place... incearca sa vorbesti cu el!

| maria232 a răspuns:

Da,cum ti s-a mai raspuns. Este taran, obsedat. In general, cand cineva te place nu incepe sa se atinga..sau sa se excite singur.thinking Din partea mea, un baiat care are penisul "ridicat" in preajma unei fete, este cel mai jenant lucru. nu mi-a placut niciodata.Tu fii linistita..isi satisface singur fanteziile, probabil.