| oana1 a întrebat:

Buna care imi spune declarati de dragoste originale nu copiate cele mai frumoase primeste funda

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Nu credeam intr-o iubire adevarata, nu credeam ca voi gasi fericirea, nu credeam ca voi mai fi fericit vreodata dar toate acestea mi s-au intamplat de cand te-am cunoscut pe tine.Acel zambet dragut pe care ti l-am remarcat prima data nu il pot scoate din cap.Ciudat cum te-am gasit in atata lume si mai ales ca esti langa mine.
Alaturi de tine nu imi este teama de nimic.M-ai invatat tot ce nu stiam, mi-ai dat incredere in mine, m-ai facut sa zambesc din suflet, sa fiu fericita si mai ales sa iubesc cu adevarat.Ai fost alaturi de mine nu numai in momente bune, ci si in cele rele.Iti multumesc ca nu ma lasi niciodata sa cad si ca ma ajuti sa ma ridic si sa o iau mai departe.Cu tine totul este posibil. Fara tine viata mea nu ar avea nici un sens.Tu esti tot ce am mai bun pe lumea asta, iar fara tine nu as fi eu.
Te iubesc mult si niciodata nu voi schimba asta.

5 răspunsuri:
| Auslesse a răspuns:

Degeaba ti le zicem noi aici, daca nu-s scrise si simtite de tine!

| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Odata spuse de noi nu mai sunt originale. Fii tu originala. Noi putem, poti si tu. Cuvintele alea trebuie sa vina din sufletul tau, pentru ca numai tu stii ce simti. Iti vei gasi cuvintele.

| h3r a răspuns:

Ar trebui să-ți pui mintea la contribuție și să nu mai aștepți să copiezi de pe net. Că așa faci tu acum.

| TheBlackAng3l a răspuns:

Daca declaratia nu vine de la tine din inima si pe moment nu are nici-o valoare...un te iubesc sincer si adevarat face mai mult decat, iti dau luna, soarele, stelele,...

| Adi0912sa a răspuns:

Pai cam depinde cit timp te intilnesti cu acea persoana...
Dragul/draga mea aceste rinduri sunt scrise din inima mea si cu toata dragostea pe care o am pentru tine, iti spun sincer ca imi placi si cu timpul te voi iubi din ce in ce mai mult, mi-ai demonstrat iubirea si caldura sufletului tau pentru mine... Sper ca alaturi de mine vei fi foarte fericit/fericita, fericirea mea a aparut alaturi de tine de la prima intilnire, mai invatat totul ce ai stiut pentru a ma face ideala pentru tine nu pentru altii. Fara tine eu nu as exista, viata mea nu ar mai continua la fel de bine cum continua inainte, as vrea sa fiu mereu in bratele tale sa simt sarutul tau fierbinte ce imi aprinde inima. Te vreau, te iubesc si te voi iubi.

Cam asa din partea mea!