| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Cat de mult conteaza intr-o relatie, pentru o fata marimea penisului partenerului?
Am auzit ca conteaza mai putin lungimea ci mai mult ce sti sa faci cu ealaughing
De parerile fetelor sunt interesat, baietii sa se abtinalaughing

Răspuns Câştigător
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

O femeie bine incalzita/exciatata, este pe jumatate satisfacuta! Mare atentie deci, la lungimea suficienta si calitatea preludiului, a igienei personale si a mediului, si a atitudinii tale in general - sa nu se simta doar folosita!

Si o dotare medie, dar inteligent folosita, poate satisface corespunzatoro femeie!

Mitul "marimii" genitale a barbatului, ca premisa "obligatorie" a capacitatii de a satisface femeia, este cea mai mare eroare, gogomanie, idiotenie, etc!

Afectiune, tandrete, preludiu suficient, igiena + prezervativ, respect, comunicare, simtul umorului si cooperare = dialog SI in timpul actului!, sunt cele mai importante ingrediente ale reusitei!

8 răspunsuri:
| Anca a răspuns:

Nu conteaza cati barbati a avut femeia sau nu. N-are legatura cu preferintele ei.
Eu zic ca : conteaza atata timp cat nuºi in limitele normalului.

Nu-mi ziceti fetelor ca v-ar satisface una de 10. ca nu credeti nici voi.
Dar ceea ce reprezinta media - pot satisface f bine o femeie.
Intr-o oarecare masura deci, conteaza si lungimea si grosimea!
Nu e primordial.

| madalicious a răspuns:

Pe mine una nu ma intereseaza deloc daca e groasa sau subtire lunga sau pitica, ma intereseaza cat de bine ma satisface.

E adevarat ce ai auzit.winking Conteaza muuuuult mai muuuuult ce sti sa faci cu ea decat cat de lunga si groasa e. Daca o ai mare si groasa degeaba o ai asa daca habar nu ai ce sa faci cu ea.

| madagascar a răspuns:

In afara de ce au zis fetele astea mai conteaza si cati barbati are la activ pentru ca o femeie mai "plimbareata" ca sa nu-i zic altfel are ruleta in buzunar laughing daca e o femeie normala nu are pretenti de genu vrea multa afectiune, cuvinte frumoase, romantism si sa-i creezi o atmosfera frumoasa, de aia e bine sa nu iti iei o femeie care se culca cu tine dupa 3 zile pentru ca inseamna ca si cu alti a facut la fel, deci ce spui tu conteaza decat pentru c...ve

| lifeistough a răspuns:

Cum era reclama ci conteaza istetimea adica degeaba o ai lunga daca ea sta ca vaca si tu faci tot efortul mie imi plac alea care se implica si fac 8-uri! happy

| Nicole29 a răspuns:

Mai cred ca totusi conteaza si marimea si grosimea, dar sa nu fie nici foarte mica ca nu va simti nimichappy slava domnului ca o poti satisface si altfel...sti tu...
Dar important e cum sa stii sa o faci pe fata sa se simta bine, un preludiu o va ajuta sa se incalzeasca si sa ajunga mai usor la orgasmhappy
Asa ca nu uita de preludiu crede-ma

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt femeie...deci stiu ce zic! Nu marimea conteaza ci modul in care stii sa provoci femeia, sa ii oferi placerea sa o faci sa se simta bine,, in al noulea cer"si daca stii ce sa faci cu ea atunci nu mai conteaza nimic! Un preludiu bun conteaza enorm, succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tinand cont ca un vagin nu are o lungime exagerata, nu stiu ce ar face unu cu un penis foarte lung...cred ca majoritatea femeilor fug de acei barbati foarte "dotati", din cauza ca provoaca dureri.Si-apoi degeaba e lunga si groasa daca nu stii sa o folosesti!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Marimea conteza doar cand e mica cand e medie ca a mea (16) merge nu?