| Unique a întrebat:

Cat timp ai asteptat dupa iubita/iubitul ta/tau, sa faca dragoste cu tine?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In aprilie am implinit 3 ani de cand sunt cu iubita mea, prima data cand am facut dragoste a fost anul trecut in septembrie. Deci am stat ceva vreme dar nu imi pare rau am ajuns sa ne cunoastem bine.

6 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

As astepta cred 1 an. Poate si mai mult. E greu de spus. Chiar daca iubesti pe cineva si esti dispus sa astepti. In timp relatia se poate raci si iti poti da seama ca nu esti implinit. As putea astepta mult dar numai daca as simti ca am gasit partenera ideala, o fata frumoasa care sa ma iubeasca si inteleaga. Sa aiba tot ce caut eu la o fata. Oricum nu consider sexul ca fiind cea mai importanta parte a unei relatii. Trebuie sa fie o legatura cu persoana respectiva ca sa ma faca sa o astept.

| Dizzydizz a răspuns:

Sunt fata si banuiesc ca doar baietii trebuie sa rasp la aceasta intr. Dar eu pot spune ca inca n am facut-o dar a zis ca ma asteapta pana sunt pregatita.
Si probabil, dupa 8 luni de cand sunt cu el pot spune ca sunt arpoape gata.
Ma apropii de in initieretongue

| VodkaCoca a răspuns:

Pai iubitul meu a stat un an si 4 luni dupa mine, imi spunea mereu cand ma simt eu pregatita.

| lostcontrol12 a răspuns:

El a asteptat dupa mine, cam un an.si suntem de 3 ani impreuna:X

| darrio2007 a răspuns:

Cam o saptamana.

| Drauzy a răspuns:

Acuma depinde de ambii parteneri...
daca fata nu vrea nu poti sa tragi de ea, baiatul bag mana in foc ca nu refuza asa ceva laughing))
daca baiatul are "vrajeala" lucru asta ar putea sa se intample foarte repede dupa momentul in care se cunosc.
inca un lucru foarte important cultura ambilor parteneri > unde nu e nici dumnezeu nu cere smug