| krewooo a întrebat:

Cat timp dureaza o partida de sex, in medie? Vreau un raspuns a celor care au avut parte de asa ceva.
Multumesc!

7 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Intreaba-i pe ai tai cat au durat la ei laughing)

suntserios
| suntserios a răspuns:

Conform cercetarilor actul sexual mediu e undeva la 7minute

| Pool77 a răspuns:

Depinde, cu sau fara preludiu?

Cu preludiu si fiind prima partida a noastra am tras-o 3 ore.
Fara preludiu undeva la 10-20 de minute.

| Andreiu68 a răspuns:

Poate dura si 3 minute, depinde acum de mai multe chestii ce tin de fata si baiat. Dar asa o medie in mare 20 de minute, cam asa.

| Mandreiv a răspuns:

O partida de sex poate sa insemne si cateva zeci de minute dar asta include si partea de preludiu cat si actul sexual in sine. Nu trebuie insa sa conteze doar durata ci si partea de intensitate a emotiilor sau a trairilor.

| PopaCristian a răspuns:

La mine, o partida obisnuita cu preludiu cu tot circa 20-30 de minute, actul propriu zis, penterarea vaginala, intre 8 si 12 minute. Uneori, un act rapid (de dimineata cand ma trezesc cu pensiul erect), fara prea mare preludiu, termin in 3-4 minute.

| b889max a răspuns:

Depinde de fiecare individ in parte!
5 min cu tot cu dus și tigare sau o ora trasa de par!
Poveștile alea cu o noapte întreaga sunt pentru adormit copii!
Din punctul meu de vedere ce tine peste 40 de minute este bătaie de joc