| alexmarian08 a întrebat:

Cat timp dureaza la voi o partida de sex?

8 răspunsuri:
| KraddyQ a răspuns:

40-50 secunde laughing glumesc, in jur de 15-20 min

| Emilian65 a răspuns:

Un act sexual normal, dureaza intre 10-15 minute. Eu ma incadrez in limitele normale.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Dar la tine cat dureaza?

| edit28 a răspuns:

3 ore

| Miihaa a răspuns:

Eu nu am facut niciodata, dar poate te intereseaza ca o partida de sex normala tine intre 7 si 14 minute

| k4Zy a răspuns:

Sincer, eu nu m-am uitat niciodata la ceas, ca sa vad cat timp a durat.Dar sunt zile bune si zile grele happy

| SanXRD a răspuns:

1-2 ore, am ceva fete care pot susține asta laughing

| Casuta_Alexandru_1988 a răspuns:

Depinde de la om la om, depinde de cat de repete te face si femeia sa o iei pe campii, nu esti numai tu facctorul decisiv! In genere poti sa termini si in 5 si in 40 happy e in functie de tine daca te gandesti la spiderman sau nu! laughing