| IAndra a întrebat:

cateodata nu ma pot abtine sa ma uit la filme porno va rog spuneti-mi cum sa nu ma mai uit
funda!

Răspuns Câştigător
| NaRuToSkUmPiK a răspuns:

E ceva normal la mine nu e zi sa nu ma uit la filme porno, dar poti sa joci ceva sa iti iei gandul de la filmele porno, poti sa te uiti la televizor sau sa iesi cu prieteniwinking SUCCES!

17 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Creierul e moara care,, macina,, ce primeste, adica grau bun sau buruieni.Depinde de tine ce consideri ca merita sa-ti rapeasca timpul.

| WhatheWow a răspuns:

La vârsta ta ar trebui să ai alte preocupări dar e bine că nu te sperie genul. Curiozitatea te împinge și e greu să te abții dar totuși, caută și tu ceva mai de vârsta ta să-ți stârnească același interes, fără mustrări de conștiință.

| IAndra explică (pentru WhatheWow):

Muzica este hoobyul meu poate in loc sa ma uit la filme porno cant,, mersi

| sensualus a răspuns:

Wow si esti fata?

| IAndra explică (pentru sensualus):

Eu intr-o zi am intrat pe internet si am vazut ce va scris porno si m-am uitat si de atunci tot ma uit
dau funda daca imi raspunzi la intrebbare

| sensualus a răspuns:

Asta inseamna ca n-ai un iubitel, care sa te doresca mai ceva ca-n filme?

| IAndra explică (pentru sensualus):

Am 10-11 ani

| sensualus a răspuns (pentru IAndra):

Pai atunci, seteaza pe safe browseru

| PoeTuL05 a răspuns (pentru IAndra):

Inseamna ca la 14 ani incepi sa-ti dai drumu mai mult ca sigurlaughing

| IAndra explică (pentru PoeTuL05):

Nuuuuuu

| PoeTuL05 a răspuns (pentru IAndra):

Acum zici nuuuu, la 14 ani ai sa zici daaaa, si la 18 o sa tot primesti de la toata lumea ca o sa ai o dorinta arzatoare de placere

| SongokuJR a răspuns:

Încearcă si tu ce fac aia in filme sa faci si tu... Poate așa iti trece si nu te mai uitilaughing

Răspuns utilizator avertizat
| MeddyMaddy a răspuns:

Blocheaza site-ul

| Deeeede a răspuns:

Abține-te laughing)!