| Nutella123456789 a întrebat:

E un pacat sa te uiti la filme porno? Eu una nu ma pot abtine.

21 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Fiecare e liber sa faca ce vrea in casa lui si pe nervii lui.Pe gustul omului nu s-a pus inca impozit si daca tie iti place, pe cine deranjezi? Asa ca, bafta maxima!

| Castiel a răspuns:

Doare sa fii idiot?

| mODIN a răspuns (pentru Castiel):

Nu stiu, zi-mi tu.BAI frate cei cu asta? fata a intrebat daca e pacat, DE ASTA E TPU, Ca sa punem intrebari si sa primim raspunsuri

| AnGeL a răspuns:

Nu nu e nici un pacat

| R_8074 a răspuns:

Multe sunt pacate in viata asta. Pana si sa faci sex, si asta e un pacat, chiar si sa visezi ca faci sex e un pacat

| andrada a răspuns:

Nu nu e pacat. Acum daca intrebare o profa de religie o sati zica ca aproape tot ce facem e pacat laughing

| NoChanceForUs a răspuns:

Pe voi vă prostește religia rău.

| Jack a răspuns:

Castiel, bun raspuns!
Ce pacat sa fie, pneti aici nsite intrebari aiurea la care va puteti raspunde singuri rolling eyes, daca iti place uitate daca nu nu!

Răspuns utilizator avertizat
| KissSummer a răspuns:

laughing. pai pe mine sincer nu ma prea intereseaza aceste filme. chiar nu ma tenteaza... si daca ar fi pacat. pai nu stiu ce sa.ti zic. mie una mi se par dezgustatoare. fiecare cu gusturile lui. happy

| Anndrey1234 a răspuns:

Nu e dar problema este ca o sa di dependenta si sigur o sa fi prinsa de catre parinti! probabil unii baieti te vor lasa pentru ca vei deveni obsedata! nimic nu iti face rau in canitati mici dar in cantitati mari iti poate dauna rau de tot!

| GeorgiSiAtat a răspuns:

hee heeNu nu este un pacat Doar ca "se spune" ca trebuie sa ai o anumita varsta.peste 18 ani...dar in ziua de azi copiii peste 11 ani se uita la filme pornohee hee.de exempli.eu sunt a 7a si vineri a adus la soala o colega laptopul cu modemulhee hee...si i la dat si colegilor nostri.iar ei au intrat pe.un site de filme porno.deci OMG! inca o data nu este un pacat.cik e educativ laughingdar ma rog.Curiozitatea copiiilor.plzz funditaaa love struck

| daxxy a răspuns:

Nu este pacathappy parerea mea...

| mihaela_8638 a răspuns:

laughingnu cred ca e pacat si eu ma uitam cand aveam vreo 13 14 anilaughing
acum nu ma uit delochee hee

| Alex_2905 a răspuns:

Malaughing) nu e un pacat.ca daca ar fi nu le-ar posta astialaughing))) deci in concluzie (vizionare placuta)

| sdasfgasgaads a răspuns:

Si maicamea zicea ca ma prosteste rocku ...frate religia asta a tampit o intreaga planeta

| barbattttt a răspuns:

Esti credincioasa? Banuiesc ca da altfel de ce ai fi intrebat!?! Roaga-te Lui Dumnezeu si vei afla. Parerea mea este ca pacatuiesti uitandu-te la filme porno.

| adinutza_9584 a răspuns:

Nu are cum sa fie un pacat. Insa depinde si ce varsta ai. Important e sa nu pui in practica ce vezi acolo de la o varsta frageda

| everyyoueveryme a răspuns:

Este.

| Cumtecheamafato a răspuns:

Nu e pacat.Si eu ma mai uit happy Dar nu trebuie sa devii dependentahappy Asa doar de curiozitate laughing

| DannyHU333 a răspuns:

Eu nu am 18 si totus ma uit