| Cam3lya a întrebat:

caut un film cu o fata care la inceput era timida, apoi a mers la o petrecere la piscina unde s`a intalnit cu un baiat si acesta i`a zis ca este prea timida, apoi a devenit mult mai indrazneata incat la acea petrecere i`a facut sex oral tipului, si apoi a facut`o cu multi altii nu doar la petrecerea aceea, adica se comporta ca un fel de c... a, ziceti`mi si mie cum se numeste filmul daca stiti, primul raspuns corect primeste funda.Ms,sa aveti o zi buna!:*

3 răspunsuri:
| Cumătru de la Galați a răspuns:

Nu e niciun film, chestia asta se întîmplă în realitate, chiar destul de des.

| bonhiboana a răspuns:

18year old virgin?

| Cam3lya explică:

Bine, dar eu caut filmul, iar fata era blondatongue