| yukyta a întrebat:

ce credeti despre o relatie intre zodiile scorpion-varsator? As aprecia daca mi-ar raspunde cei care sunt deja intr-o asemenea relatie sau care au fost. funda pentru cel mai detaliat raspuns.

Răspuns Câştigător
| Seby90 a răspuns:

Este ceva absurd, duci stereotipul la un nou nivel.

Nu are importanta cand s-a nascut un om ca sa te intelegi bine cu el.

Pur si simplu unii sunt mai antisociali decat altii iar preferintele fiecarui om te fac sa il respingi. Nu are nimic de-a face cu zodia.

O seara buna.

7 răspunsuri:
| drhotzu a răspuns:

Cum se poate ca in mileniul III sa mai existe oameni care cred ca niste stele alese arbitrat aflate la mare departare de planeta noastra pot sa influenteze caracterul unei singure persoane? cum? femeie! fii atenta tu personal te potrivesti cu baietelul ala, tu! nu un grup de oameni!

| FastAndFurious a răspuns:

Cunosc niste prieteni de-ai parintilor mei el scorpion, ea varsator.
Se cearta foarte des si in acelasi timp sunt intr-o armonie ciudata mereu. Au 20 de ani de casnicie, dar fiecare zi e o lupta intre ei. El e destept si razbunator, ea e artista si organizata in acelasi timp.
Cred ca e o atractie a contrariilor pe acolo.
Nu cred in compatibilitatea zodiilor si nici in caracteristicile lor ad literam. Ar insemna sa fie doar 12 categorii de oameni.
Dar ti-am raspuns asa, doar ca un exemplu.

| SmokeyEye a răspuns:

Sunt scorpion iar partenerul meu e varsator. Ne stim de cand eram in liceu, in 2009. Nu ne-am certat niciodata.Am fost prima pentru el, si vreau sa raman si ultima.
Daca totusi crezi in zodiac, calculeaza-ti si ascendentul si uita-te la numerologie.

| danielcoman32 a răspuns:

E o prostie sa te iti dupa zodii, sunt oameni din aceeasi zodie cu caractere diferite.

| RazvanRms a răspuns:

Asta-i o prostie cu zodiile daca tu il iubesti si el te iubeste ce treaba au zodiile?

| TheAndrew1987 a răspuns:

E o porcarie asta cu zodiile

| OvidiuB52 a răspuns:

Calculeaza traiectoria soarelui in jurul unei gropi de 15cm, dupa care inchinate lui Iehova si nu te mai gandi la asta.