| RickyxD a întrebat:

Sunt curios, câți dintre voi credeti in chestia asta cu zodiile? Eu sunt scorpion si nu stiu ce sa cred. Care este parerea voastra?

13 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Astrologia este o pesudostiinta

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cred in partea de trasaturi si compatibilitati, pentru ca sunt undeva pe la 70% reale.
Horoscopul insa e o pierdere de timp.

| Drimmero a răspuns:

De cate ori nu mi s-a zis ca voi avea succes si voi castiga bani, trebuia acum sa fiu la bataie cu seicii din Emirate.

| SilentRain a răspuns:

Nu cred, pur si simplu n-are sens
Cum naiba sa se potriveasca la toata lumea

| BlackRose03 a răspuns:

Eu nu cred in chestiile astea.
Cel putin nu in astrologie si in ce ar trebui sa fac si sa nu fac in functie de zodie si ce mi se va intampla maine dupa spusele horoscopului.
Dar cand am cautat"Personalitatea si trăsăturile unui capricorn"(eu făcând parte din aceasta zodie) in mare tot ce scria acolo era adevarat.
Faptul ca sunt incapatanata, tin spre a fi timida, iert greselile altora, dar nu uit etc.
Cred ca e o simpla coincidenta, nu voi crede niciodată in zodii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt lebada si tot o prostie mi se pare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca e o prostie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin zodii isi formau calendarul oamenii din antichitate, dar asta cu prezicerea fiecãrui om în parte este o prostie, doar pentru marketing.

| munteanuionvictor a răspuns:

Eu nu cred în zodii.

| Golyat18 a răspuns:

Totusi chiar daca nu le nimeresc totdeauna eu cred, findca asta se intampla datoriga astrologului care ar putea fi prost.
Dar poti observa ca multe fete in leu au spirit de sef, berbecii sunt incapatanati si interesati de noutati, taurii cam umbla dupa mancare, gemenii sunt cam nehotarati, s-a.m.d.

| Aslam a răspuns:

Eu sunt rac. Nu cred in prostiile astea.

| Eu2208 a răspuns:

Eu cred

| RobertFlorin1 a răspuns:

Fiind varsator, o zodie destul de "fraiera", dupa cum zic astrele si zodiile.Nu stiu,fiecare are parerea lui,parerea mea este ca le mai si nimereste,desigur, o influenta majora este si ascendent sau descendent, am uitat cum se numea, si decarul, adica unele perioade ale zilei.Eu unul, zic ca le mai si nimereste, parerile sunt impartite.