| anonim_4396 a întrebat:

Buna!happy Ce faceti cand va duceti acasa la iubita sau iubitul?:-d
Ce chestii romantice faceti? Multumesc celor ce raspund fara bataie de jochappy

7 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Deocamdata ne limita l-a vazut filme, la alinturi, la vorbit ore in sir etctongue...deocamdatahee hee

| irina20 a răspuns:

Ne uitam la diferite filme, ne jucam, ne gadilam, facem dragoste, facem baie, gatim...tot ceea ce ne vine in cap.

| VodkaCoca a răspuns:

De obicei cand sunt parinti lui acasa ne limitam sa ne uitam la un film, sa ne alintam sa ne mangaiem, ca daca se ajunge la altceva eu cam fac galagie laughing, nu tare dar e mai bine sa ne limitam, si am ramas surprinsa cand am vazut cat e de romantic ca nu parea el genul ala, era singur acasa, a venit sa ma ia la el, si cand am ajuns era cina pregatita de el, lumanari, petale de trandafiri pe pat, in baie la fel, am facut baita amandoi si am ajuns in patut, si dupa o noapte romantica am adormit amandoi si a venit taicasu acasa si facea misto de noi ca vazuse lumanarile in baie petalele de trandafiri pe jos laughing.

| dayanaa a răspuns:

Eu ma prefac putin ca sunt suparata pe cine stie ce motiv si el incearca sa ma sarute, dar eu nu l las. e destul de amuzant sa l vezi cum se chinuie sa te sarute, dar si romantic :X de asemenea puteti citi ceva amuzant sau sa faceti teste. puteti sa va sacaiti :X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In primul rand dragoste, daca se poatehappy daca nu ma multumesc si doar sa stau cu ea sa ne alintam, sa ne simtim bine dar indiferent cam tot la dragoste ajungembig grin asta daca va iubiti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vorbim, ne uitam la un film de sarutam si iar discutam

| Krystynaklaudia a răspuns:

Imi pare rau dar nu am iubit