| Mihai123211 a întrebat:

Cat de des faceti sex cu iubitul/iubita?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Asta-i doar in capul celor mici, care gandesc ca dupa 40 esti batran si nu mai poti.
Imi aduc aminte de prietena lui fii-miu care spunea ca oamenii dupa 30-35 de ani ar trebui sa nu mai faca sex, ca nu mai au nevoie. Acum, ea a ajuns la 30 si cand i-am adus aminte ce spunea pe la 17 ani, a ras si a spus ca a gresit, ca abia acum se simte implinita si abia acum traieste din plin un sex bun, de calitate, nu ca la 17-18 ani, cand sexul era o chestie de curiozitate, cand nici macar nu avea habar ca sunt mai multe feluri de orgasme.

13 răspunsuri:
| Sociopat a răspuns:

FACEAM de vreo 2 ori pe zi

| corbulalbrosu a răspuns:

La inceput faci sex zilnic, dupa cativa ani saptamanal, pe urma din cand in cand, ca la un moment dat sa o mai faci din cand in cand dar si asta uneori doar... in gand. laughing

| Mihai123211 explică (pentru corbulalbrosu):

De ce din cand in cand? mai schimba partenera laughing

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Mihai123211):

Cand mai reusesti sa economisesti suficienti bani si de VIAGRA.

| Mihai123211 explică (pentru corbulalbrosu):

Pai ce ai 60 de ani?

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Mihai123211):

Stii cati ani are "mustaciosul" care (probabil) o mai "face" pe mulatra Lorete?

| Mihai123211 explică (pentru corbulalbrosu):

Nu

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Mihai123211):

A implinit recent o frumoasa varsta din 2 cire identice. Cu 45 mai multi decat are pitipoanca :)) http://www.atitudineaonline.ro/......8576.html; http://www.click.ro/......uri-scumpe

| Violleta2022 a răspuns (pentru Mihai123211):

O sa fii socat cat de des fac sex, cei de 60.
Unchii mei de 65-67 de ani, fac sex aproape zilnic, mai ceva ca tinereii!

| Mihai123211 explică (pentru Violleta2022):

Si cand auzii pe unii ca dupa 40 ani nu ti se mai scoala laughing

| Violleta2022 a răspuns (pentru Mihai123211):

Asta-i doar in capul celor mici, care gandesc ca dupa 40 esti batran si nu mai poti.
Imi aduc aminte de prietena lui fii-miu care spunea ca oamenii dupa 30-35 de ani ar trebui sa nu mai faca sex, ca nu mai au nevoie. Acum, ea a ajuns la 30 si cand i-am adus aminte ce spunea pe la 17 ani, a ras si a spus ca a gresit, ca abia acum se simte implinita si abia acum traieste din plin un sex bun, de calitate, nu ca la 17-18 ani, cand sexul era o chestie de curiozitate, cand nici macar nu avea habar ca sunt mai multe feluri de orgasme.

| Emilian65 a răspuns:

De cate ori vrem noi(eu si iubita).

| n1445 a răspuns:

N-am laughing

| XAndreeaAndreeaX a răspuns:

3-4 ori pe saptamana