| SelenaMe a întrebat:

Care sunt lucrurile considerate de voi romantice pe care vrei sa le faceti intr-o relatie cu iubitul/iubita?

19 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

BeautifulAngelOana a cam zis destule dar nici unul dintre cei care au raspuns nu au adus aminte de poeziile de dragostebatting eyelashesbatting eyelashesbatting eyelashes mor dupa poezia De-as avea a lui Eminescu si Doina lui Alecsandri

| Oana92 a răspuns (pentru anonim_4396):

:X:X:X

| anonim_4396 a răspuns (pentru Oana92):

Doar unul era de'ajunsbatting eyelashes, acum care mai vrea sa-mi trimita bezele o sa-i fie frica de tine laughing

| Oana92 a răspuns (pentru anonim_4396):

hee heepai na...iti trimit doar eubig grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru Oana92):

E bine si-asa kiss kiss kiss

| LineGuide a răspuns:

Sa mergem doar noi, singuri intr-un loc cu o priveliste splendida, este cel mai romantic lucru, indiferent ce facem acolo.
Mult noroc!

| Crissu3005 a răspuns:

God,sunt prea multe...imi place sa fiu tinuta in brate, sau cand ma trezesc dimineata si gasesc la geam un biletel cu "neata sunshine" si o floare, gatitul eventual completat de o bataie cu frisca sau faina, plimbatul la apus de soare, poezioarele si scrisorelele...sunt prea multe

| Danysan a răspuns (pentru Crissu3005):

OMG-rolling on the floor.Nu cred ca esti asa happy.Dar mai bine ma abtin -Eu as face cu tine alpinism sau Tirolina cred ca ai aprecia mai mult decat o scrisorica:-p!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Crissu3005):

Bataie cu faina, aoleu? poate se supara ala si te trezesti cu un sac de faina in cap laughing ce zic eu sac frate? un pachet de faina de-aia 000 dupa ceafa si esti achitata pe viata rolling on the floor

| Crissu3005 a răspuns (pentru Danysan):

Si variantele astea sunt bunelaughingtu poti sa crezi multe...astea nu inseamna ca trebuie sa se pupe cu realitatealaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Crissu3005):

Adicawaiting

| Crissu3005 a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing)ei da...voi nu stiti ce e frumos....cu sacul sa iti iei tu in caplaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Crissu3005):

De-as avea o balaioara
Nalta, vesela, uşoara,
Ca un pui de caprioara,
Ziua mi-as tine-o la piept
De frica sa nu mi-o pierd,
Noaptea doar noi doi am stii
Toate tainele iubirii

Sa te vad daca stii cine a scris astawinking

| Crissu3005 a răspuns (pentru anonim_4396):

laughingtu sa`mi zici ca se pare ca eu sunt inculta pentru ca habar nu am laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Crissu3005):

De-as avea o balaioara
Nalta, vesela, uşoara,
Ca un pui de caprioara,

Astea's de Alecsandri, restul compozitie propr

| BeautifulAngelOana a răspuns:

Pai,plimbarile la apusul soarelui, coneversatiile siropoase noaptea, sarutul in ploaie.alte idei nu mai am :*

| Copiliţă a răspuns:

- Nu sunt atat de pretentioasa, consider romantic orice facem impreuna, fie ca gatim, sau ca iesim afara sau... sau ca ma alinta blushing.

| Shadowluc a răspuns:

Pai lucuri romanice: Sa stai cu ea pana la rasarit (asta pentru mine este cel mai romantic lucru), o cina romantica, o baie calda cu niste lumanari aprinse...

| PaCaT a răspuns:

Consider romantic si acel moment in care o iau pe iubita mea la un dans lent, ma uit in ochii ei si apoi o sarut incetbig grin.