| pamPammmPam a întrebat:

Ce mai faceti? Cum o mai duceti?hee hee laughing love struck

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Excelent ca in fiecare zi nenorocita de luni, in care ai 3 lucrari si plouastraight face

| Zoet a răspuns:

Iupiiii, vacanta. Ma simt mai libera, si.o duc bine.

Aaaa, si ma uit la eclipsa de luna smug

| AvalohAlyn a răspuns:

Abia am scapat de niste probleme medicale si sper sa imi fie mai bine. Sper sa imi reiau viata. Sunt bine acum. Tu cum te numesti? Incantat.

| Stella a răspuns:

Ma sinucid de plictisealalaughing)

tu cum o mai duci? XD

| LexUTz a răspuns:

Foarte bine! Acum am ajuns de la facultate si am avut un weekend super :X
M-am intalnit cu prietenii, am baut o bere, doua, trei!
Iar miercuri astept sa ma intalnesc cu o persoana care n-am mai vazut-o de foarte mult timp! :X

| TraficDeMentosane a răspuns:

Bine happy big grin, azi n'am fost la scl...[bolnavastraight face] deci ma plict...yawn
uh cf?hee hee

| Airplane a răspuns:

Sunt bine, mersi laughing Cu scoala si acum cu halloweenul laughing rolling on the floor
Tu?
Funda? Am rasp. prima big grin

| midnight a răspuns:

In clipa asta ma dau cu capu de peretzi... tu?

| HaiHui4Ever a răspuns:

De la foarte bine in sus :p