| anonim_4396 a întrebat:

Voi cum faceti sex cu iubitul/iubita? detaliati

4 răspunsuri:
| bogdan74688 a răspuns:

Mama dar ce va pasioneaza ce fac altii in pat laughing jur de nu
Ca s-o citez pe anutza: "Cu grija", dar si cu multa imaginatie ( si fiind partenerul, eu i-as zice dragoste love struck )
Cand sunt singur si mai am cate-o aventura, ala-i sex
Pune-ti imaginatia la treaba, iar daca nu reusesti nimic, i-a o carte de profil/site'uri - N surse
Eu n-am avut nevoie de nimic de gen laughing era si ea, la fel de plina de imaginatie si de fantezii ca mine, asa ca nu ne'am plictisit ( cat a durathee hee - acu'-s singur, dar nu din cauza asta big grin - am alergat dupa 2 iepuri, si i'am pierdut pe amandoi rolling on the floor

| noktambul a răspuns:

Cat de detaliat vrei, perverso?

| Anna_4837 a răspuns:

Cu grija

| doriiy a răspuns:

Pai thinking
incepem de la usa love struck
ne urcam pe birou love struck
daramam veioza :o
dupa aia pe perete =p~
intr-un sfarsit in pat =p~
continuam pe covor :d
pe urma pe tavan si lustra happy
iar la sf pe usa =p~. e demetial! trebuie` sa incercihee hee